Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találjak meg egy lányt...

Hogy találjak meg egy lányt ha tudom a keresztnevét a lakhelyét (csak város) és a jelenlegi iskoláját?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért keresed?
2013. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
táborozz le a sulija előtt
2013. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismersz valakit abból a suliból? Ha igen akkor facebookon nézd meg az ő ismerősei közt, ha nem akkor keress valakit aki abba a suliba jár és nézd meg az ő ismerősei közt.
2013. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sulinal megkerdezel par embert h ismerik e. Elmondod h nez ki es h mi a neve hatha bejon :) vagy igenyesebb iskolak honlapjan van nevsor. Pl ha annanak hivjak akk kikeresed az anna nevueket akik szoba johetnek es pl rakeresel facebookon (ott latod a kepet h hogy nez ki es akk felismerheted) mast nem nagyon tudok ajanlani :/
2013. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Iskola oldala -> osztályok fent vannak -> megnézed a névsort -> rákeresel (frászbukon) ha pl több Fanni van, a kép alapján meg beazonosítod... :)
2013. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekunk nincsfent a nevsor:D:D muhahahaa remelem nem engem keresel:D:D
2013. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyj már békén!! Utállak! Ha nem tudod ki vagyok írj rám.
2013. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!