Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudjam meg hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy tetszem-e a lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet hogy meg ismertem egy számomra nagyon szimpatikus lányt, viszont nem vagyok biztos benne hogy ő ezt viszonozza.


Milyen jeleket közvetìthet felèm egy lány akinek szimpatikus vagy?


Miket írhat chaten?



2018. júl. 17. 06:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor egyutt vagytok:

- probal mindig kozel helyezkedni hozzad

- csillogo tekintettel nez rad

- probal fizikai kontaktust teremteni, nem feletlenul egyertelmuen (pl mikor setaltok, veletlen hozzader a keze vagy finoman megboki a valladat, mikor hozzad szol, de te epp nem fele fordulsz)

- zavarban van, talan el is pirul

- sokat (vagy allandoan) mosolyog

- nevet a vicceiden, sztorijaidon, meg ha nem is annyira viccesek (ez nagyon egyertelmu, ajanlom, hogy probald ki, hogy mondasz egy eleg gagyi viccet, es ha nevet, biztos a siker, de ez tenyleg 100%)


Chaten:

- gyakori, hogy magatol keres teged

- szinte azonnal valaszol, ahogy irsz neki (ez nem feltetlenul a tetszes jele, de ha tobb eddig emlitett jel megvan, akkor ez is a szimpatia jele lehet)


Alapbol egy jel, ha erdeklodest mutat a dolgaid irant, erdekli a haziallatod neve, hogy mit csinalsz szabadidodben, hogy mi a kedvenc kajad, egyszoval MINDEN, ami hozzad kapcsolodik, meg ha jelentektelen dolog is. Plusz ha a legtobb dologra emlekszik, amit mondtal neki (pl mondtad neki egyszer, hogy mi a kedvenc filmed, es o megjegyezte), az mar jo ut.


Most igy ennyi jutott eszembe, remelem segitettem

2018. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sokat segítettèl!

2018. júl. 17. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Hu

Mi történt? Kérlek válaszolj, mi lett a vége? Kíváncsi vagyok nagyon nagyon...

2018. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Több "jelet" is èszre vettem rajta, ès vègül rá kèrdeztem hogy viszonozza-e a szimpàtiámat, ès igennel válaszolt, szóval alakulunk lassan.

Nagyon boldog vagyok!

Köszönöm a segítsèget!🤗

2018. júl. 18. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!