Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintem tetszem a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem tetszem a lánynak de találkozni nem akar/nem tud mi lehet az igazsag?

Figyelt kérdés
Szerintem tetszem egy lánynak, mindig mosolyog néha meg-megérint, szerintem jo vagyok nala, mindig nevet a vicceimen stb. Fbn elbeszélgetünk de találkozni nem akar/ nem tud legalabbis azt mondja lenne kedve de mindig mond valamit h miert nem tud mar 3.-4. alkalom h valamiért nem jo mi a véleményetek?

#ismerkedés #noi logika
2017. aug. 7. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Vag van valakie, vagy nem akar senkit, vagy barátnak tart, vagy jó beszélgetőpartner vagy, vagy fél hogy elrontja..
2017. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat opció lehetséges az én szemszögemből:


1. Csak félreértelmezted a dolgokat, és nem is tetszel a lánynak.

2. Nem mer veled élőben találkozni.

3. Csak hülyít téged, miközben tíz másik pasit fűz.

4. Időközben jött egy másik fiú, akibe beleszeretett.

5. Nem tart már téged érdekesnek.

6. Tényleg ennyi dolga van, bár ennek csak kis esélyét látom.


Az is lehet, hogy nem így van, de attól még sok szerencsét kívánok. :)

2017. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak is igaza van!
2017. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem egy pasizógép tudtommal nem is volt még barátja.
2017. aug. 7. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!