Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsonyabb embereknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb embereknek tényleg nehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Én is alacsonyabb srác vagyok olyan 160 cm körüli, ismerek egy pár egymagas fiút a suliból és ők is így látják. Még ha egymagas is egy lány vele a lányok nem egymagas pasit keresnek hanem "jó magas"-at. Olyan rosszul érint és el is keserít mikor egy olyan tényező miatt nem sikerül párt találnom amiről nem is én tehetek. Ezért már nem is tudok úgy tekinteni magas lányokra mint pár, "kinevelték belőlem" már előítéleteim vannak a magas lányokkal szemben... De nem ez a kérdéshez tartozik, ez csak mellékes.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy alacsony fiúk ti is így vagytok ezzel esetleg így látjátok?

Alacsony lányok? Veletek mi a helyzet? Igaziból nagyon kevéssel találkozom de ami azt illeti nekik talán könnyebb mert magas pasiból rengeteg van :/ Igaziból még a véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Az a vicc itt a belvárosban rengeteg emberrel találkozom de mindenhol azt látom ahogy a párok kézen fogva sétálnak és mindenhol a pasi sokkal magasabb :/ Sokszor eszembe jut ilyenkor, hogy soha nem fogom magamnak valót találni aki olyannak fogad el amilyen vagyok :(

18/F (esetleg ha írtok egy magasságot is szívesen látnék, érdekel ki milyen helyzetből hogyan vélekedik )



2018. júl. 24. 16:54
1 2
 1/14 Farkas1234 válasza:
69%
Igen, mostanában a lányok a magasabb fiúkra mennek inkább rá.Vannak ismerőseim akik alacsonyabbak, és simán össze is jöttek, szerintem egyáltalán nem probléma ha nem vagy 2 m 10 szóval ne parázz, ami neked nem tetszik vélemény, hát ne vedd magadra!😊
2018. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, én is úgy látom hogy sok esetben a lány alacsonyabb és a fiú sokkkkal magasabb egy kapcsolatban, de én vagyok az ellenpélda.

157 centi magas vagyok, az első barátom nálam kb 2-3 centivel alacsonyabb volt, a második is akkoriban max 170 cm, a harmadik és eddig utolsó pedig 163. Nekem nagyon nem jönnek be a túl magas fiúk, mert szerintem nagyon furán és bizarrul néz ki. Láttam olyan párt az utcán kérenfogva sétálni, hogy a lány kb 17

éves lehetett, és 150-155 centi magas, a srác nagyjából 19 és 180+ centi. Nagyon fura volt, mintha a húgával sétálna...

Szóval ja. Van ellenpélda is, mint én :)

16/L

2018. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
az nem a magasságtol függ, hanem az önbizalomtol. Ha valaki bátortalan a lányokkal, lehet magas, akkor se talál párt.
2018. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Közvetlen kapcsolat szerintem nincs a kettő között, inkább az hogy sok - európai mércével - alacsony emberben van egy alapvető frusztráció és önbizalomhiány a "rövidségük" miatt (hiszen szigorúan fizikai értelemben véve ténylegesen "kevesebbek", mint az, aki kétszer akkorára nőtt), ezt nem mindenki tudja jól kezelni és nyilván kihat az emberi kapcsolatokra is. Van ellenpélda is persze, az egyik legjobb barátom jó 2-3 fejjel alacsonyabb nálunk, és mindig olyan gyönyörű barátnői vannak, hogy szerintem a legtöbb férfinek a látványuk is elég lenne.


Ez az én véleményem, a magam 194 centijével:)

2018. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 - köszi jó hallani de régen rossz a helyzet ha ez már különlegességnek számít, hogy 1 ember így vélekedik :/ és ez a problémám...

De eléggé attól függ, most ezt nem érti az aki nincs az én cipőmben/helyzetemben. Most ti 180 magasan mondhatjátok, hogy a magasság semmi és csak a belő meg legyen önbizalmad egyáltalán nem így megy srácok, én vagyok ebben a testben és nehogy azt higgyétek, hogy nap 24 órájában a 4 fal között a sarokban sírok amiért ekkora vagyok és egy csődtömeg. Elég sokat próbálkoztam de ez a végeredmény, majd amikor veletek is megtörténik,hogy bepróbálkoztok egy szimpi csajnál és ő csak végignéz rajtad és kiröhög, na akkor mondjátok ,hogy csak önbizalom kérdése...

2018. júl. 24. 17:32
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát én 165 centis pasi vagyok

Jártam már több 175 centi feletti lánnyal.

Igazából az alacsonyabb testméret tényleg egy átok, viszont aki tud csajozni és van önbizalma meg személyisége és ápolt a külseje azoknak, mint nekem sikerült átugorni az akadályt..

Feltudnám szedni az összes magasabb lányt? Nem.

Viszont egy dolog biztos.. Akármennyire is mondja azt egy 180 centid lány hogy nem jönne össze egy nála alacsonyabb sráccal. Amikor egy nála alacsonyabb férfiban találja meg a férfit akkor igenis félredobja az ideálokat.


19/F

2018. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Alacsony lányként nekem a magasság mindegy, volt kb velem egymagas, meg egy 192cm-es pasim is.

154cm vagyok, 19/L

2018. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

A hatos vagyok.

Annyit tennék hozzá,hogy sose bizonyítási vágyból hódítsatok meg egy nálatok magasabb lányt, hanem mert tényleg szeretitek!

Olyan lány meg nincs aki inkább egyedülálló legyen élete végéig, mintsem egy alacsonyabb pasinak beadja a derekát!

Amikor egy lány meg több udvarló között válogat akkor meg úgyis téged fog választani, ha egyedül a magasságod zavarja!


Nekem sem tetszenek a túlsúlyos nők, viszont ha találnék egy lányt akiben minden megvan amit keresek egyedül túlsúlyos akkor valószínűleg én is adnék neki egy esélyt.


Ha valakinek kellenek tanácsok hogy hogyan tudnának ismerkedni ilyesmi hátrányok ellenére is akkor azok forduljanak hozzám bizalommal privátban! :)

2018. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, bár nekem mint írtam nem hiszem, hogy próbálkoznék még magas lányoknál, egyszerűen rossz tapasztalat és az a berögződés, hogy -szó szerint- "lenéznek"

A túlsúly igaziból teljesen más, azon lehet változtatni akár étkezéssel, mozgással testmagasságon te a büdös életben semmivel sem tudsz változtatni :/ De értem mire akarsz célozni ha teljes az "összkép" akkor egy negatívumot elnézel még. Ez jó, hogy te így látod de kevesen vélekednek így sajnos :/ mindenki a "tökékéletest" keresi

2018. júl. 25. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem kifejezetten nagy elvárásaim vannak..

Ki kell mutatnod nekik, hogy te megtudod őket védeni és te alacsonyként is egy tökös és izgalmas srác vagy!


Akinek meg ez sem elég az vagy felszínes kapcsolatot akar vagy pedig feleslegesen gyötrőd magad vagy pedig elvárja hogy küzdj érte úgy ahogyan egy 150 centis lányért küzdenél!


Aki tegyük fel 172 centisként alacsonynak könyveli el magát és ezt okolja hogy nem kell a lányoknak (példa a legjobb barátom)

Az igazából 150 centis lányokkal is ugyanígy jár.


Egyszerűen meg kell tanulni csajozni! Részben pszichológia ismeretek, részben önuralom, részben változtatás kell hozzá(kondizol, keresel hobbit, utána jársz néhány dolognak ami mindenkit érdekel)

2018. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!