Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyennek képzelitek a nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek képzelitek a nagy ő-t? (lányok)

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok, de adok egy tippet: SHIFT+ő :) Viccet félretéve, a 38 évem, és ebből pár év emberi kapcsolatok elemzésével töltött idő alatt azt tapasztaltam, hogy hiába képzelsz így el egy nagy Ő-t, mint a nők nagyrésze: magas, szőke haj, kék szem...bármi, lehet, hogy jön egy tök más típusú pasi, akivel le akarod élni az egész életedet.
2018. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint Nagy Márkot <3
2018. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem... Csak igazán kiskoromban voltak elképzeléseim a 'nagy ő'-ről de ez kb csak annyit jelentett hogy milyen színű hajat és szemet képzelek el egy helyes srácon. A lényeg hogy sok értelme nem volt. Szerintem tökmindegy milyennek képzeled álmaid pasiját (ahogy az első is mondta) egyszercsak jön egy srác aki még csak nem is feltétlenül helyes, elég ha megfog a stílusa vagy ha csak szeretsz vele lenni. Akkor már nem fog számítani a haj színe :) én személy szerint most fülig bele vagyok zúgva egy srácba aki számomra egyszerűen tökéletes. Pillanatnyi helyzetemben nekem ő a 'nagy ő' :)
2018. júl. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem egy volt osztálytársam; szőkésbarna haj, zöldes barna szem, közepesen izmos, jófej vicces srác, akivel mindig jókat lehetett beszélgetni
2018. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A nagy Ő-t? Huh, hát ezt a kérdést még én magamnak sem tettem fel soha. Nos, lehet azért, mert nekem a kapcsolataim nagyrésze váratlanul alakult ki. De a kérdésre válaszolva, nekem már annyi elég, ha őszinte velem, megért, meghallgat, odafigyel rám, őszintén szeret és hűséges, sorolhatnám. A külső nekem már csak plusz pont, ha a belső rendben van.
2018. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!