Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 éves lányok, Ti milyenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok, Ti milyennek képzelitek az ideális fiút?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi.

#ideális fiú
2016. okt. 22. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Lehet ezért elküldesz a p***ába, de olvasd el a Bexi sorozatot, rájossz :,D

Egyébként mindenkinek más, inkább add magadat :)

2016. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

# 1: Megteszem én (a p***ába való elküldést) a kérdező helyett.

Szívesen küldök el p***ába olyan lányokat, akik egy Leiner Laura-könyvből veszik a fiúideáljukat. :D

Aztán csodálkozunk, hogy minden lánynak csak a "menő" fiúk kellenek...

2016. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
2# basszus csak vicceltem, bár tényleg lehettem volna konkrétabb :/
2016. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
# 3: Én is vicceltem, nem muszáj elhúznod a p***ába. :) De a Leiner Laura-könyvekből vett fiúideálokról a véleményemet továbbra is fenntartom.
2016. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, aki laza, jo barát, nem feltekenykedik, lehet vele hulyulni, intelligens, oda van ertem, magas, nem csúnya (nem kell egy félistennek lennie), hasonló az érdeklődési korunk/gondolkodasmodunk, meg tud nevettetni es elfogad olyannak, amilyen vagyok. Bár nem valószínű, h van olyan fiu, akire mindegyik jellemző, de ha néhány igaz ra, az mát egy jo dolog :)
2016. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

14 vagyok. Nem akarok még pasit, de én ilyennek képzelnem el a "hercegem"

170-175 centi, picit vékonyabb, de nem az a csontkollekció. Csak szimplán nem akarok egy kétajtós szekrényt magam mellé. Ha világosabb a bőre, akkor legyen fekete haja és óriási kék szemei. Vagy napbarnította bőr szőke hajjal és zöld szemekkel. Vagy világos bőr világos hajjal, sötétbarna gombszemekkel és SZEPLŐKKEL. Imádom a szeplőket. Öltözködés mindegy, de ne legyen felzsel3zve a haja, ne legyen a bokájáig letolva a nadrágja, és ha már sapka van rajta, ne legyen fordítva, és ha bemegy valahova vegye le. Ha fejhallgató van a nyakában, az plusz pont.

Legyen megértő velem szemben, bízzon bennem, szeressen engem. Imádnám ha bújós lenne, mivel én imádom ölelgetni az embereket. Érezzem magam biztonságban mellette. Mivel nagyon szeretem az anim3ket, és tavasszal megyek Conra, elkís3rhetne. Mármint ezzel csak azt szeretném mondani, hogy pluszpont ha szereti az animéket, de ha nem is szeretné őket, de mégis elkísérne, akkor az nagyon, nagyon jól esne nekem.

Legyen humora. Nekem el3ggé fárasztó vicceim vannak, ezért szeretném ha elviselné, vagy ha hasonló faviccekkel bombázna ő is.

Lehessen vele normálisan filmet nézni, vagy csak szimplán bambulni ki a fejünkből összebújva.

Alapvető illemmel legyen tisztában, mivel az emberek alapján akiket ismerek, ez eléggé divatjamúlt lett.

Remélem így gondoltad, de mint írtam ezek csak álomképek, mivel még nem érzem késznek magamat egy párkapcsolatra. :)

2016. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na akkor leszek az első normális válaszoló.

Külső:

Sötétbarna haj, barna szem, szálkás vagy átlagos testalkat, 160-170 cm magas.

Belső:

Kedves, türelmes, megértő, vicces, segítőkész.


A testhez kb ilyesmi:

[link]


A hajhoz kb ilyesmi, csak sötétebb barnában:

[link]

2016. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja es azt elfelejtettem mondani, h ne akarjon minden áron szexelni, értse meg, h en meg nem szeretnem

#5-os válaszoló voltam

2016. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az első mondatomat visszaszívom. Amikor elkezdtem írni a választ a kérdésre, még csak az a pár normális válasz volt a legelején.

#7-es voltam.

2016. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :)
2016. okt. 22. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!