Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért használ ki minden fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tpanna00 kérdése:

Miért használ ki minden fiú és vesz teljesen hülyére engem?

Figyelt kérdés

Lehet egy kicsit túl hiszékeny vagyok és könnyen bedőlök a pasik dumájának de valahogy én nem tudom felfogni mi értelme hazudozni. Úgy is kiderül előbb utóbb (mint most) és ilyenkor még nagyobbat is koppan az ember, olyan nehéz őszintének lenni a másikkal? Már elegem van, hogy nem lehet senkiben sem bízni csak a vérrokonaimban.

18/L



2018. júl. 27. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Mert ilyenek a mai fiúk...(kinek nem inge..). A legtöbb leszarja az érzelmeidet, és tudjuk hogy mire kell neki egy csaj.. Vannak azér köztük normálisak is, csak ki kell tudni szűrni őket. Nem tűntünk el :)

17/f

2018. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Az élet erről szól. Majd ha tényleg nagylány leszel megérted. Manapság már csak a filmekben van nagy romantika. A való életet már a retardált sorozatok uralják. Összefeküdni fűvel-fával, elkölteni minél több pénzt, folyton bulizni, menő verdákat szerezni. Ez a 21. század. 22/F
2018. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Oszt mégis mi volt az a nagy hazugság? És szerinted nők nem hazudnak?
2018. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Pont ezaz, mindenki csak arra hajt és nem is érdekli semmi, össze vissza hazudik csak hogy megfektessen. Undorítóak, ezek után meg hogy bízzak bárkiben is?

Az nem publikus, semmi köze a kérdéshez, hogy mi történt. Nem, a nők nem hazudnak általában én azt mondom amire gondolok, de biztos itt is vannak kivételek, de kétlem, hogy annyit hazudnának mint egy pasi, meg a csajok mikor beszélgetnek inkább az igazságot mondják, nincs semmi hátsószándék náluk...

2018. júl. 27. 14:45
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

#4


Jujj, de nagy butaságokat írtál főleg a végén........... A nők nagyobb része hazudik, mint a pasiké jobb, ha tudod. Pont azért, mert úgy használják ki a pasikat. Mi pasik pont, hogy többször megmondjuk ha csak szexet akarunk. Hidd el, énis vártam már hónapokat nőre, akiért odavoltam és közben csak szivatott. Míg ilyet én sose csináltam de még a barátaim se. Pedig néha mi is csak azért megyünk bulizni de ilyen gáz dolgokat csak a nők csinálnak. A nagyrészük álszent takonygombóc. Itt a GYk-n is azok. Pont azt írják, mint te, ők aztán jó emberek, meg mindenkinek megadják az esélyt, meg csak a belső a fontos meg ők mindig őszinték. A valóságban meg az első gazdag/jóképű BMW-s macsó farkába belecuppannak. Nőj fel, 18 évesen már ideje volna. Az meg nem gáz, hogy nekünk hazudsz, de magadat ne csapd be. Te is álszent vagy, mint mindenki. 22/F

2018. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát nagyot tévedsz, nem ilyen plázacica és anyuci apuci megvesz nekem mindent lány vagyok. Ez meg akkora sztereotípia , hogy a BMW meg a lufi izmok kellenek egy nőnek. Ezzel ti áltatjátok magatokat, hogy miért nincs senkitek meg minden nő egy k**va így van gratulálok. Ha ilyen plázacicákkal kezdesz ki akkor ne is várj mást mint egyalkalmas dolgokat. Bár ha ilyeneket írsz és ilyen véleményed van a világról még egy normális csaj se bírna ki, bocsi ez van.
2018. júl. 27. 14:59
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Kerdezo nem rosszbol de az 5osnek tokeletesen igaza van! A nok tobbsege csak erdekbol van a ferfival. Nagyobb szazalekban hazudnak mint a pasik. Nem mondom hogy a ferfiak sokkal kulonbek de a nok ezerszer rosszabbak, foleg mikor erzelmi zsarolasba kezdenek.


Teged becsaptak mert kihasznaltak, na de miert adod oda magad egy randi utan? Akit erdekelsz elmegy veled 2. 3. Randira is.

2018. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"A nők az alapján esnek szerelembe amit hallanak, a férfiak pedig az alapján amit látnak

Ezért van az hogy a férfiak hazudnak, a nők pedig sminkelik magukat" :-D

2018. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ti csak ne spekulálgassatok, hol írtam én azt hogy az első randi után odaadtam magam?? Szerintem sem írtam. Ezekkel a % al meg semmire se mész, ezt te tapasztalod mert te csak lányokra írsz én meg csak férfiakra. Nincs belátásod a másik nem dolgaiba, fogadd el. Mi az hogy többet hazudnak a lányok? Miben? Én azt tapasztalom mindenben helyeselnek és bólogatnak mint a kiskutyák. Mikor adott esetben nem is szeretik azt a dolgot csak mivel én szeretem hirtelen ő is. Lányok miben hazudnak?
2018. júl. 27. 15:21
 10/18 A kérdező kommentje:
Egy sminkelés mióta hazugság? de te tudod, sok sikert, hogy találj olyan lányt aki természetes szépség, nehogy azt hidd a hollywoodi sztárok is ilyen szépek reggel mikor kikelnek az ágyból.
2018. júl. 27. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!