Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Kicsit én magam is visszahúzódóbb vagyok és sokkal nehezebb párt találnom. Főleg aki olyan, mint én. Nem antiszociális lányt keresnék, hanem kicsit szótlan legyen, a legfőbb, hogy el tudjuk fogadni egymást, ha nem tudunk miről beszélgetni ne érezzük cikinek.... szóval számomra tökéletes :D Egy igazi társ aki lelkiekbek támogat és viszonoz is.

17/f



2018. júl. 29. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
En kapásból ismerek vagy 5 ilyen lányt, szoval nem eselytelen. De az tény, hogy a nagyszájú miss pi..csák nagyobb számban fordulnak elő manapsag :D
2018. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen, nagy valószínűséggel előfurdulhat ,hogy találsz ilyen lányt.
2018. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Csibefos ***** válasza:
65%

Persze en is ilyen vagyok

15/L

Nyugodtan irhatsz

2018. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
79%
Előfordulnak az ilyen lányok is. Én is ilyen vagyok. :)
2018. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem, mert kihaltak az ilyen lányok. -.- Ne legyél már ilyen életképtelen 1 év elteltével is!
2019. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

3#:jó a felhasználó neved.😄😂😂😂


A kérdésre válaszolva:nagyon sok ilyen lány van. Viszont...

Irtad hogy ha nem is tudtok miről beszélgetni,akkor azt nem érezzétek cikinek. Szerintem ez nehéz lesz.

De ahogy gondolod. Szerintem neked egy olyan társ kéne,aki beszédesebb lány éa akár helyetted is beszél. Aki elfogad csendes fiúként is. Mert az nem igazán fog működni,hogy nem lesz ciki a csönd köztetek. Igenis az lesz. Csak akkor nem,ha már 30 éves házasok lesztek.;)



Persze nyugodtan próbálkozz,lehet hogy találsz olyan lányt,akivel mégis jó minden...

2019. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Én is ilyen vagyok,szóval no para :D

Beszelgethetunk,ha van kedved:)

2019. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Huru77(HUN) válasza:
75%

Egy cipőben járunk kérdező,

Mit nem adnék egy olyan lányéd 😄 20f

2019. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sok ilyen lány létezik...

Csak mivel visszahúzodóbbak,nem tűnnek fel az embereknek. Köztük vagyok én is.

2019. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Én is ilyen vagyok, és pont ezért keresek beszédesebb fiút. Én szeretek beszélgetni, csak nem nagyon tudok sokat. Félreértés ne essék, nem arra vágyok, hogy egész nap be se álljon a szája, csak arra, hogy tudjunk beszélgetni.

Az, hogy nem tudsz beszélgetni valakivel azt is jelentheti, hogy nem illetek össze, ezért nincs miről beszélnetek, nem csak azt, hogy csendesek vagytok.

De persze, rengeteg ilyen lány van, biztos találsz majd valakit.

2020. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!