Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol találhatok magamhoz illő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok magamhoz illő lányt?

Figyelt kérdés
Szeretem az állatokat Filmek terén elég sok műfajt szeretek leginkább a horrort 😊 Általában elég nagy gamer vagyok de bármikor abba tudom hagyni Szégyenlős vagyok picit (nagyon) Őszinte és érzelgős Általában udvarias 😃 bar ez nem tom kit érdekel és asse tudom, h az kit érdekel amit írtam és ilyen tulajdonságokkal van esélyem találni valakit . Jahh és 15 F 178 cm körűl 75 kg nem vagyok kigyurt alkat de nyeszlet sem 😂 nahh most, h ezt mind leírtam jöhetnek a trollok is :3 és a 78 éves nők meg a 85 éves Géza bácsi ..

2016. jan. 2. 21:38
 1/4 anonim válasza:
Nem bántani akarlak és aranyos volt hogy ezt így leírtad, DE ez nem olyan dolog, hogy ezt valaki elolvassa és majd, azt mondja, hogy XY helyen majd biztos találsz magadnak valakit. :)) Ez úgyis akkor fog jönni amikor nem számítasz rá, (tudom elég hülye válasz) de ez így van. Ha akarsz róla beszélni vagy valami akkor írj nyugodtan..:)
2016. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NeymarjrLau ***** válasza:
Asse?:D
2016. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,majd talalsz vkit. Azert jo volt olvasni amit irtal 😂
2016. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranyosnak tunsz szoval keress tovabb :-D
2016. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!