Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol talalhatok olcso, megbizha...

Hol talalhatok olcso, megbizhato lanyt, aki vigyazna az egy eves fiamra alkalmankent?

Figyelt kérdés

Szeretnek talalni valakit,Aki alkalmankent par orara vigyazna a kisfiamra.nekem nem fontos hogy legyen bebiszitter vegzettsege.

Szerintetek hol talalhatok olyan lanyt,aki megbizhato es olcson vallalna?

Ha hirdeteseket nezek,mindenhol kepzett emberek hirdetik magukat,nekem nem tulsagosan megfizetheto oraberert...

Koszonom az otleteket elore is. :)



#bébiszitter #gyermek felugyelet
2015. jún. 13. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Rokonság, szomszédok, nincs senki, aki elvállalná? Miért nem teszel ki egy hirdetést facera? Csak akad egy ismerős, vagy annak az ismerőse.
2015. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Inkább keress egy csanát.

én nem adnám szakképzetlen kezébe az egy éves gyerekemet. Tudja mit kell tenni baleset esetén pl, vagy ha fuldoklik? Nem véletlenül kell megfizetni a babysittereket.

hirdetésben nem találsz megbízhatót, hisz honnan is tudhatnád egy hirdetés alapján?

2015. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Facebook on nincs.ez kilove.egyedulallokent nevelem a fiam,edesanyam szokott ra neha vigyazni,de dolgozik,igy nem mindig megoldhato.

En ugy vagyok vele,nem Minden edesanya szakkepzett,megis tudja AZ ember veszhelyzetbe hogyan cselekedjen.ezert nem szamit nekem a szakkepzettseg.de ezzel nem azt akarom mondani hogy Minden jottmentre ra mernem bizni a kisfiam..

2015. jún. 13. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki hirdetést a védőnőnél, gyerekorvosnál, van gyes-es anyuka, aki szívesen vigyázna a tiédre némi mellékesért.

Ha van a közelben főiskola/egyetem, oda is tehetsz ki hirdetést, ott biztos lesz jelentkező, aki esetleg pont pedagógia szakos és szívesen gyakorolna.

Szomszédok, barátok, anyukád a munkatársai körében is érdeklődhet, hátha van valakinek megbízható lánya/unokahúga.

2015. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csanaban szakkepzett gondozok vannak nalunk es 3bol ketto total inkompetens a gyerekneveles teren. A lanyainkra 7 evig vigyazott alkalmankent egy lany, nulla vegzettseggel, total megbizhato volt es nagyon szerettuk. Nem kozekedesbol, de sokszor a papir nem szamit. Az ujraelesztesnel is inkabb a lelekjelenlet szamit, mint ahogy a baleseteknel is. Talpraesett, megbizhato lanyt kell keresni. Ismerosi korben vagy egyetemistat, esetleg gimist.
2015. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom.ez a hirdetes kirakas nem rossz otlet..ez eszembe se jutott..:)
2015. jún. 13. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
hol keresnél bébiszittert?
2015. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hol keresel ?
2015. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Budapest 8.kerulet.

Mielott eloiteleteitek lennenek nem vagyunk romak. :)

2015. jún. 13. 13:19
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnos messze vagytok, pedig szívesen vigyáztam volna rá. Akkor a közeletekben van a Semmelweis Egyészségügyi kar, tegyél ki ott hirdetéseket, biztos akad olyan védőnő, szülésznő hallgató, aki kevés pénzért is szívesen vállalja, és legalább jó kezekben is tudhatod a kicsid.
2015. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!