Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok olyan szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan szép lányokat akik csakis házasság után akarnak majd lefeküdni velem esetleg olyat aki igenis megvárja hogy bizonyítsam hogy tényleg szeretem?

Figyelt kérdés

Én nekem olyan lány kell akit nem lehet csak úgy megfektetni, viszont mire bizonyítottam neki akkor képes lenne velem lefeküdni.

Alig ismerek ilyen lányokat miközben nekem az ilyen lányok jönnek be.

Feltéve szép külsővel és számomra megfelelő belsővel.



2018. júl. 30. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mit hisztizel már? Elég legyen. Keress valakit ennyi.
2018. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Elárulom, hogy a szép lányok nagyja már nem szűz (neked meg kb ez az elvárásod), és nem akar várni az esküvőig, mert élvezni akarja a szexet, és nem házasság után rájönni, hogy hupp, ez mekkora egy szerencsétlen az ágyban, vagy nem megfelelő a farka. De ilyen elvárásokkal aztán... hát... egyedül fogsz megd*gleni, nem hogy megházasodj vagy legyen bármi.
2018. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy keresztény közösségekben, gyülekezetekben kellene keresgélned. Ott általában alap, hogy csak házasság után feküdhetnek le egymással a felek. És sok szép lány van ám ott :)
2018. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Templomokban próbálkozz, de ott sem lesz könnyű. Egyrészt nem sok fiatal van ott, másrészt ők sem mind csinálják azt a hülyeséget, amit te szeretnél.
2018. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Idióta megközelítés . Ez a marhaság a 70es évekre volt jellemző . Első szerelem vagy a család összeadta a párt , aztán életükbe nem smaciztak csöcst se brét nem láttak . Semmi szex tapasztalattal pár hét után már teherbe estek a nők . Aztán jöttek a gondok meg a kölkök , ebből lettek alkoholisták kiábrándult gyűlölködő családok . Had éljenek legyen viszonyítási alap .
2018. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg istent hogy mutasson utat és vezessen. Ő majd tudni fogja mit tegyél :)
2018. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fix, hogy keresztény közösségben nem fog találni, esetleg 18 alattiak. Nem ártott volna kort is írni. Biztos vannak szüzesség fogadalmat klubok amúgy, még ott találhat, bár nem tudom itt mennyire jellemző ez.
2018. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hit közöségedbe ahova te is jársz
2018. júl. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Te beteg perverz állat. Tényleg nem látod, hogy ez a hozzáállás mennyire ember ellenes. Most is a legtöbb nő ki van égve 18 éves szüzessége miatt. A lányok már 13-14 évesen kívánják a szexet. Ha nincs lehetőségük kielégíteni vágyaikat, akkor kiégnek. Ha nem így lenne beleőrülnének és évtizedekig a pszichiátrián feküdnének.


Lányok ha megtudjátok, hogy egy pasinak hasonló nézetei vannak. Onnan meneküljetek! Az ilyennek nem hús vér nő kell hanem egy bábu. Akit kedvére alázhat, akit mindenért hibáztathat, aki elhiszi minden badarságát.

2018. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Aki a 15 alatti lanyokat szexre buzditja, na az egy beteg allat.
2018. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!