Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok olyan szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan szép lányokat akik csakis házasság után akarnak majd lefeküdni velem esetleg olyat aki igenis megvárja hogy bizonyítsam hogy tényleg szeretem?

Figyelt kérdés

Én nekem olyan lány kell akit nem lehet csak úgy megfektetni, viszont mire bizonyítottam neki akkor képes lenne velem lefeküdni.

Alig ismerek ilyen lányokat miközben nekem az ilyen lányok jönnek be.

Feltéve szép külsővel és számomra megfelelő belsővel.



2018. júl. 30. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a szép lányokat így eléggé pongyola megfogalmazás, elvégre lehet, hogy neked egy átlagos kinézetű lány a szép.

Templomokban nem nagyon vannak már fiatalok manapság, és akik vannak, azok többsége sem tartja be ezt a parancsolatot.

Őszintén szólva, én nagyon örülnék, ha találnék egy ilyen fiút, de a mai világban majdhogynem lehetetlen azt kérni egy fiútól, hogy várja meg a házasságot.

Igazából két lehetőség van: vagy lejjebb adsz az elvárásaidból, vagy olyan lányt keresel, akinek még nem volt kapcsolata, mert ők általában nem igénylik olyan hamar.

2018. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
Sajnos ez szinte lehetetlen, a legtöbb egy nagy k***a
2018. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vallásos közösségek. A Jehova barátnőm által tudom, hogy ők ilyenek. Ő is 21 évesen házasodott, szűzen, mint ahogy az összes ottani ismerőse.
2018. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!