Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült hozzám hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült hozzám hasonló embereknek barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Szóval èn úgy nézek ki, amit sok lány nem szeret le is írom: 191 cm magas, világosbarna hajú, szürkéskék szemű, az arcom szerintem átlagos nem olyan ronda, de a fejformám az nagyon hülyén néz ki, és kövér vagyok. Sokat sportoltam az életem során és ez azért látszik is ezért van egy tartásom úgy nézek ki mint egy nagy állat. Az lenne a kérdésem, hogy van-e itt olyan ember aki talált magának barátnőt ilyen kinézettel? Csak azért kérdezem, mert én nem és kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e így valakinek.
2018. júl. 30. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez vígasztal én 160 al és ugyan így sporttal viszont kicsit vékonyan, nem találtam még senkit. Nem hiszem hogy a statisztikákban kell keresni a hibát, én mondjuk nem is ismerkedek annyira szóval amiatt is lehet, hogy nincs senkim. De hajrá nekünk, majd lesz valami ;)

18/F

2018. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szemem nem ilyen igaz, de a többi egyezik és nekem sikerült már 3 barátnőt összezkábálnom 19 évesen szóval szerintem neked is fog minden fejben dől el
2018. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Privatot nem kerek koszi!:)


Szerintem nem a kinezeteddel van a gond nekem pl a magas "nagyobb"sracok jonnek be mint amilyen te is vagy(habar ez nem sokaz jelent ha szar a szemelyiseged) Szoval vagy nyitottabbnak kene lenned es tobbet ismerkedni vagy csak meg nem talalkoztal a megfelelo emberrel.

2018. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind a három válaszolónak a válaszát, mennt a like mindegyikre.

#2es és #3mas válaszoló jót írt, amin el kell gondolkoznom, hogy minden fejben dől el és nyitottabbnak kéne lennem. Talán ezen kéne változtatnom, ami nagyon nehéz feladat.

2018. júl. 31. 00:41
 5/5 anonim ***** válasza:
2 es vagyok, már azzal egy nagy lépést tettél hogy hajlandó vagy belekezdeni a változtatásba gratulálok csak igy tovább
2018. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!