Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tovább, ha a lány nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, ha a lány nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Júliusban megismerkedtem egy angol nyelvtanfolyamon egy lánnyal(akivel sokszor szemeztünk egymással és minden különösebb ok nélkül is mosolyogtunk egymásra), akivel abban maradtunk pénteken, hogy nyugodtan keressen engem Messengeren és Instagramon is, mert megnézem és fogok is rá válaszolni. A lány szombaton egy pár mondatos levelezést követően kérte, hogy majd beszéljünk meg talit. Utána visszaírtam neki, hogy pénteken jó nekem és meg kérdeztem hogy milyen jellegű helyre szeretne menni. Erre azóta sem válaszolt. Ilyenkor mit csináljak?

Ő 14/l, én 16/F



2018. júl. 31. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Mivel férfi vagy ezért neked kell "szervezni" a játékot, te mond meg hogy hová mentek szerintem, ő is ezt szeretné..

Ha van valami újdonság írj nyugodtan..

2018. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj neki írni pár helyet/programot, ahova mehetnétek, és kérdezd meg, szimpatikus-e neki valamelyik. Ha nem reagál, megkérdezheted, aktuális-e még a találkozó. Ha pedig erre sem válaszol, lehetséges, hogy megijedt(ez inkább akkor esélyes, ha nem volt még kapcsolata), esetleg meggondolta magát. Sajnos ahogy tapasztalom, gyakran elég hiányos a kommunikáció ebben a korosztályban.
2018. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most már ott tartunk, hogy meg se nézi az üzenetemet, pedig többször is volt fent sőt még élő adást is csinált :D

Nem értem, hogyha kéri, hogy beszéljünk meg találkozót, visszaírok neki, utána meg miért nem ír rá semmit és meg se nézi... :/

2018. júl. 31. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, megbánta, hogy ő kérte. De ha egyszer nem válaszolt, akkor minek írogatsz még neki? De az is lehet, hogy elkerülte a figyelmét. Nálam is előfordult ilyen, a sok levél közül egyet elnéztem, és nem nyitottam meg. - Én azt csinálnám, hogy egyszer még elhívnám, mondjuk kirándulni, előtte nézzél ki egy jó kis,nem túl hosszú útvonalat, és hívd el erre, ha nem válaszol, többet ne írjál neki. Igaz, hogy még nagyon fiatal, meggondolta, és nem akar még fiúkkal foglalkozni, mert annak nem mindig van jó vége. Sőt.
2018. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Azért írtam rá másodszor, mert hátha csak arról van szó, hogy elfelejtett rá válaszolni. Most, hogy másodjára sem írt vissza, így egyértelmű, hogy nem akar visszaírni, tehát többet nem fogok írni neki

2018. aug. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!