Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tovább? Interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Interneten lehet találni normális lányokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan kéne új lányokkal ismerkedni, most fogok egyetemre menni, de visszahúzódó típus vagyok, nehezen megy az ismerkedés. Meg nem is igazán találok számomra megfelelő lányt. Manapság már ritkán látni kedves, aranyos, jó lelkű lányokat. Nagyon rossz, hogy ilyen nehéz találni egy normális lányt :/

2018. aug. 1. 07:19
 1/3 anonim válasza:
Irj nyugodtan, ha van kedved beszelni, en pont ilyen vagyok :D
2018. aug. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok, és pont most megyek majd egyetemre én is. Esetleg próbálhatsz a szaktársaiddal is ismerkedni, ha van facebook csoportotok, én is ezzel próbálkozok.

18/L

2018. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írhat ilyen lány :)
2018. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!