Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek nagyok az elvárás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nagyok az elvárásai, mint én az mit tegyen?

Figyelt kérdés

1. Kitartóan éjjel-nappal keresse azt a lanyt, mert megesik hogy akad, viszont így azok a lányok gyakorlatilag érzik hogy ki vagyok fáradva és be vagyok feszülve

2. Legyek igényes, de nyitottabb is. Így nagyobb eséllyel leszek kapcsolatban, de nem biztos hogy boldog kapcsolatban.



Amikor előzőleg találtam meg az ideális lányt azelőtt össze-vissza csajoztam meg randizgattam és hirtelen egy lány miatt dobtam mindet.



2018. aug. 2. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ez inkább attól függ. Szerintem még rá érsz gondolkozni, jön a suli nem leszel egyedül én is így vagyok vele.. Az igazira várni kell, ezt szokták mondani a veteránok.
2018. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok sulis
2018. aug. 2. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt magyarul?
2018. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!