Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek nekem nagyok az elvárásaim? 20/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felmerült bennem a kérdés, hogy mi lehet gond. Nekem nagyon az elvárásaim?

A múltban lehetett volna barátnőm, de nem én nem akartam többet.

Amikor én szerettem volna, hogy ne csak barátság legyen, akkor nem volt kölcsönös a dolog.

Szóval 20 évesen még nem volt kapcsolatom, de még nem vagyok elkésve.


De térjünk rá a kérdésre.

Mennyire magas a mérce szerintetek?

Korban:17-21 év körül

Külsőleg lehetőleg hosszú haja, ápolt haja legyen.

Magas lányok előnyben, de igazából nem zavar, hogy ha valaki az én 186-188cm közötti magasságomat nem éri el :D

Belsőleg lehetőleg legyen humorérzéke, ne legyen erőltetett, megjátszott személyiség.

Legfontosabb ne legyen "plázacica".

Nekem az átlagos lányok jönnek be.

Lehet hülyeség, de számomra létfontosságú, hogy az illető hol lakik.

Azaz Nyíregyházán vagy pedig környékén(lehetőleg vonattal megközelíthető helyen.)

Távkapcsolat olyan dolog amit soha az életben nem vállalnék be, ehhez tartom magam.


Magamról pár szó. Eleinte csendes visszahúzódó vagyok. De ha megismerem az illetőt, akkor nem tud leállítani, mert be nem áll a szám.

Nem olyan srác vagyok aki minden hétvégén buliba jár.

Inkább a fotózással töltöm a szabadidőm.

De nem én vagyok a lényeg!:)



Várom a kérdésemre a válaszokat :)



2018. ápr. 24. 20:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
42/F Mint csajoknál a szőke herceg, fehér lovon! Szerintem túlon-túl sok "bajod" van, ne csodálkozz a helyzeteden. A magánvéleményem az, hogy magadról képzelsz egy kicsit sokat!
2018. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem nagyok az elvárásaid, ha azt gondolod hogy akarsz egy párkapcsolatot akkor tegyél érte.
2018. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
Fiúként írom, hogy egyáltalán nem nagyok az elvárásaid, teljesen egészségesek, szóval máshol keresd a problémát, de tényleg miért a Tini Pk. kategóriába írtál 20 évesen?
2018. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az a baj, hogy nem vagy kompromisszumképes, hogyha valami nem felel meg az elvárásaidnak, akkor abból nem akarsz engedni. Nekem ez jött le az írásodból.
2018. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%

Szegényt ne támadjátok már le, hogy miért ide írta.

Oké, 20 évesen nem tini, de még nem is felnőtt. Nagykorú. Nem az volt a kérdése, hogy rossz kategóriába írja-e a kérdést vagy sem.

Inkább arra kéne válaszolni, amit kérdezett.


Kedves kérdező: Egyáltalán nem nagyok az elvárásaid és így elmondásod alapján veled sincs gond belsőleg.

A, lehet csúnya vagy és ezért nem volt meg párod

B, Otthon ülsz és várod a sültgalambot a szádba, nem járkálsz sehova

Ha netán mégis, szerintem nem nagyon mentél még oda lányokhoz (mennyi csajt szólítottál már le?), és ha esetleg erre is “De..” a válasz, szólítottál már le rengeteget, meg se bírod számolni, akkor az A lesz a megoldás.

Vagy még lehet szar a dumád.

2018. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%

Nem nagyok az elvárásaid, csak ne szavazz ki valakit rögtön azért, ha nem olyan hosszú a haja, mint ahogy elképzelted + 186 cm feletti lányok elég ritkák.


Egyébként nem értem, ha valaki tudja, hogy ápolt, humoros barátnőt képzel el maga mellé. Nem azt írta, hogy legyen szőke, kék szemű, 80B mellméretű...

2018. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
*nem értem miért baj
2018. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Kedves" első válaszoló.

Mielőtt nem ismersz, ne ítélkezz.

Ha tényleg 42 éves vagy, akkor részvétem.


Nem gondolok sokat magamról, ezt meghagyom a többi korombelinek.


Azt, hogy miért ide írtam?

Nem mindegy, hogy hol teszem fel a kérdést? :)

Lényegen nem változtat.

És pont.


Ismerkedem(nem interneten keresztül, mint a kortársaim!) , ezen ne múljon.

Szóval nem csak várom a sült galambot a számba.


Szóval erről ennyit.

2018. ápr. 24. 21:11
 9/27 A kérdező kommentje:

Eddig 2 lánnyal ismerkedtem.(találkozgatás,személyes beszélgetés)


Illetve kettő lánnyal utaztam haza a vonaton. Velük is beszélgettem, de nem léptem.

Az egyik szimpatikus lett volna belsőleg, de a hülye elveim vagyis az, hogy vonattal nem könnyen megközelíthető helyen lakik. Bár Nyíregyházán is tudtunk volna találkozni, alakult volna. De mindegy ez a vonat már elment...

2018. ápr. 24. 21:16
 10/27 A kérdező kommentje:

Egyébként nem ülök itthon.

Egyrészt iskolába járok másrészt sokat mászkálok a faluban, ahol élek.

2018. ápr. 24. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!