Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van a mai fiúkkal félnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai fiúkkal félnek ismerkedni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 17:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokan rágörcsölnek erre a dologra, szóval mondhatni igen.
2018. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%

Miért és mitől félnének?

Majd fognak ismerkedni, ha érdekli őket valaki olyannyira.


Aki pedig nem akar ismerkedni, az nem is fog.


A fiúk máshogy működnek, mint a lányok, mi még a halálunk napjáig is nemző képesek vagyunk :'D Legalábbis amíg a kapitányt munkára lehet bírni!


De most komolyan, mióta fél valaki a gyengébbik nemtől bármilyen formában is?

2018. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Saját tapasztalatból mondom!!

Igen, én is féltem egészen addig a pontig amikor először hívtam el egy lányt randira! Szerencsére minden jól ment és rájöttem, hogy "nem is harapnak" a lányok :D Szóval ameddig nem veszik rá magukat a srácok addig csak várják a csodát...

2018. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel igen, jobban szeretek előbb neten beszélgetni majd ha szimpatikus , találkozni vele élőben. Nem vagyok válogatós, bennem nincs meg az a nagy csalódás ami másokban benne van, hogy "más vagy" meg "neten jobb volt" nem. Találkoztam már így és teljesen független okból nem jöttünk össze.
2018. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
#2 vel nem értek egyet. A mai fiúknak nincs elég önbizalma. Sajnos már egy két kikosarazást is világtragédiának fognak fel.
2018. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Félnek, mert ma már annyi ribizli van legkissebtől a legnagyobbik hogy meg se lehet számolni..Sok próbálkozás után az ember elveszíti az önbizalmát,bátorságát,reményét.De ismétlem,ez nem csoda.Csoda akkor történne ha a lányok nem lennének túl válogatósak,vagy túl büszkék arra hogy 11,12,13 évesen bevették a lompót.
2018. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
Természetesen Tisztelen a kivételnek (akkor is ha minimális a létszám)
2018. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

Több oka is van. Ma már a fiúkat nem nevelik férfiként, sőt el is kényeztetik őket, ezért nem lesznek annyira határozottak, férfiasak, mint a korábbi generáció.

És mellette a szociális interakció is átkerült az internetre, mindenki a telefonját nyomkodja.

2018. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
Hát perszehogy,sok "férfinak" elkelne a katonaság,ott válik a fiúból egy igazi férfi (ha kibírja)
2018. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek. Sokszor megpróbáltam már online, ofline ismerkedni eddig egyszer se jött be. Randiig se jutottunk el.
2018. aug. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!