Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lanyok miert nem fogadjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok miert nem fogadjak el az olyan fiukat akik sokat dolgoznak es ez miatt koszosak stb?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok 2 eve dolgozom. 3 eve nem talalok baratnot. Hogy talaljak olyat aki nem iteli el azt aki dolgozik? Ha meg latnak koszos ruhaban vagy koszos kezzel akkor mar el itelnek.
2018. aug. 9. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Koszos = csóró

Öltöny = pénz = megbaxol te makacpersely ? 😍😍😍😍


Ezek a mai lányok :)

2018. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Hat azert ne altalanosits... En nem itelem el azokat a ferfiakat akik dolgoznak, sot. Sokkal jobban meg tudom becsulni oket, mint azokat akiket eltartanak. Neha meg szexinek is tartom ha latom hogy elfaradt a kemeny munkaban=D
2018. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindenkit zavar hogy dolgozol, csak mondjuk randira ne a koszos munkásruhába menj retkesen :D
2018. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 egyetértek mindenben
2018. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3# el hiheted hogy nem koszosam megyek randira.
2018. aug. 9. 10:52
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
A munka nem egyenlő a kosszal és az ápolatlansággal. Körömkefe van, víz van, szappan van, kézkrém van, szóval mielőtt lánnyal talizol, tedd magad tisztába.
2018. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6# ha nem érted a kérdést akkor olvasd el még egyszer.
2018. aug. 9. 11:13
 8/13 anonim ***** válasza:
A munka nem szégyen!!! Ha lenéznek emiatt a csajok az nem a te hibád,hanem a csajé,mivel nem tudja becsülni az értékes embereket. Hiába szép a csaj külsőleg,belsőleg meg egy 0.És az ilyen lenéző emberekkel Nem szabad foglalkoznod,mégcsak azt sem érdemlik meg hogy gondolj rájuk.Ennyi
2018. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ismerek olyan aki munkás overálba, olajos kézzel is elmegy talizni a lánnyal és el se küldi a csaj

lehetsz munka után is úgy ahogy ápolt, az hogy neken is befogja valami a bőröm és emiatt olyan mintha retkes lennék de rendesen, de mégis ápolt igényes a külsőm senki nem fog ezzel foglalkozni

max szóvá teszed, hogy nem jön le vagy valami

amúgy dolgozol ergó van valamenyi pénzed, önálló vagy, ez impnálhatna is, ha magabiztos lennél és nem csak nyafogsz


amúgy suli mellett dolgozol?? vagy otthagytad és úgy dolgozol??

2018. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenki de el van ezzel a szöveggel: a mai lányok így meg úgy meg ribik. Vannak. DE, a több milliárd nőből akartok egy statisztikát csinálni ez most komoly?


Kérdésedre: én azt ajánlom, hogy felesleges keresni, mert mindig akkor toppan be valaki, amikor nem számítasz rá. Például én soha nem akartam 18 alatt barátot és mégis jött valaki.

Egyetértek a 2. és 3. válaszolóval. Korrekt.

2018. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!