Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem fogadják el a páromat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadják el a páromat?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátommal(19), már az elején tudtak róla a szüleim megkedvelték és engedték is hogy találkozzunk amikor szeretnék illetve, hogy jöjjön hozzánk vagy én menjek hozzájuk.

Aztán valamiért megváltozott a véleménye anyukámnak és a nővéremnek (külön él) is. Most már ott tartunk, hogy titokban találkozhatunk csak mert anya nem enged el vele. Nekem nem mondja el, mi a baja a barátommal csak a sógoromtól tudom, hogy azért nem kedvelik mert ebben az évben érettségizett és még nem talált munkát, ezért szerintük a barátom ingyenélő, nem akar dolgozni ezért nem hozzám való. Nem értik meg mikor azt mondom nekik hogy én szeretem és Ő is engem és együtt tervezzük a jövőnket. Anyukám ellenséges már velem is nem csak a barátommal, ezért úgy döntöttünk hogy ahogy csak lehet odaköltözök barátomhoz.

(ez csak kiegészítés de az is közrejátszik az elköltözésben hogy nőgyógyász felírt nekem fogamzásgátlót de elsősorban nem védekezés miatt, hanem hogy ne alakuljon ki újra a petefészek cisztám. Anya azt mondta hogy ő nem hajlandó ezt fizetni nekem oldjam meg ahogy akarom..)

17L



2016. okt. 23. 14:13
 1/3 anonim válasza:
Ulj le edesanyaddal beszelni ugy hogy a parod is ott van. Mondja el anyukad hogy konkretan mi a problemaja es keresetek megoldast ra. Ha csak a melo akkor nyugtassa meg parod hogy keres munkat. Mivel gondolom szexualis eletet is eltek egyezetek meg abban hogy felet anyukad fizeti a gyogyszernek felet parod. Avagy egyszer anyud egyszer o fizeti.
2016. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az 1.-nek teljesen igaza van :) Ez a legtisztább amit tehettek.. Együtt leülni és átbeszélni mindent.
2016. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos anyukám nem az az ember akivel le lehet ülni beszélni. Ha úgy gondolja hogy neki van igaza akkor csak mondja és mondja és nem hagy másokat szóhoz jutni sem. Ezt tapasztalatból mondom, mert még anno mikor azt akartuk vele megbeszélni hogy egymásnál aludhassunk akkor is ugyan ez volt. Nem engedett abból hogy nem és meg se hallgatott minket :(
2016. okt. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!