Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bepasizni?

Figyelt kérdés

16 éves vok és nincs pasim...az osztályból szinte mindenki kapcsolatban van...Tudnátok mondani olyan "helyzeteket" amikor be tudnék pasizni?Hogy menjek oda egy sráchoz?Mit mondjak neki?

16/L



2018. aug. 10. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem nézel ki jól akkor felesleges probálkoznod maa már sajnos csak az számít
2018. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sunyi vakond ***** válasza:
100%

azért mert mindenkinek van kapcsolata Neked is kell? kicsit fura hozzáállás.

mindenesetre járj olyan helyre ahol hasonló ízlésű vagy érdeklődésű emberek vannak és ha ismerkedsz akkor csak találsz valakit magadnak Te is

2018. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írj rá valakire a face-n.
2018. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Jajj ti szerencsecsomagok, adok 1 tippet, írj rá valakire facen onnan könnyű dolgod lesz. Amúgy meg 18 éves fiú vagyok nem volt még életemben barátnőm. Amúgy ha csak azért szeretnél mert már mindenkinek volt akkor szerintem nem kéne mert nem biztos, hogy olyan boldog leszel közben mintha magadtól akarnád, esetleg olyannal jössz össze aki nem érdemel meg.
2018. aug. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
20 éves vagyok. Nekem sincs, nem is volt. És tádáááám: Még is élek. Úgyhogy ne siesd el csak azért, mert az osztálytársaidnak már van párkapcsolata.
2018. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Minél görcsösebben keresed a szerelmet, annál jobban nem fogod megtalálni.
2018. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A facen szerintem ne írj senkire, a face ismerkedés jó nagy része bukta, szóval nem ajánlom. Inkább ne eroltesd, majd jön valaki, de ha mégis ismerkedne akkor járj kicsit tarsalgosabb helyekre ahol vala an lehet ismerkedni és nem csak meg fektetni akarnak... De ne aggódj mert még ráérsz. Hajrá
2018. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elég volt, hogy kiírtad ezt a kérdést! :D

Priviben jöttek a lovagok, csak válogatni kell köztük :D

2018. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

miért kell neked kapcsolat? Van valami, ami megoldódna az életedben, ha lenne egy fiúd...? Kötve hiszem.

Komolyan mondom, tizedannyira sem fontos ez az egész, mint amekkora jelentőséget általában tulajdonítunk neki.

Persze ha van valaki, akibe szerelmes vagy, hozzádvaló is lenne stb., az más... De mindenki érdekében kérlek, hogy ennél tartsd többre magad...!

Szintén 16/l

2018. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35 vagyok.Szétszednélek,tenyeremen hordoználak.Írj!
2019. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!