Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 15-16 éves fiúk, miért tetszen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves fiúk, miért tetszenek nektek az alacsony lányok?

Figyelt kérdés
Nektek bejönnek az alacsonyabb (150-155 cm) és ducibb lányok? Mások szerint cuki vagyok, és szerintem a személyiségemmel sincs baj, csak tényleg a külsőmmel nem tudom mit kezdjek :D
2018. aug. 14. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha változni akarsz akkor magadért változz meg és ne a külső behatások miatt! Próbáld meg elfogadni magad és ha ez sikerül akkor sokkal magabiztosabb leszel és ez felfog tűnni a fiúknak is!

Egyébként tegnapi kérdésed re is rengeteg pozitív válasz jött és erre is az fog:D

2018. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

az alacsony lányok írtó cukik :D jó, nem vagyok már 16, de ezelőtt 5évvel is így gondoltam

nőni még fogsz valamenyit, fogyni meg lehet :) de ha megvagy elégedve magaddal nincs semmi dolgod, csak cukinak lenni :)

és persze tanulni :)

2018. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát szerintem nem néz ki jól ha valaki alacsony és duci
2018. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanmár, mindenkinek az alacsony lányok kellenek. Én a 180 centimmel megszenvedek rendesen

17/L

2018. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Most miért kell lepontozni?

Elég nyilvánvaló hogyha van egy alacsony duci lány meg mellette egy átlagos magasságú karcsú lány, a második vonzóbb

2018. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez ilyen impossible ugyanis 193 cm vagyok szóval megszenvednék a kisebb lányokkal az alakommal se vagyok megelégedve az arcommal szintúgy a személyiségem is elég ratyi ezért nem is igen adom magam másoknak szóval Forever alone!!

16/F

2018. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugy vettem észre, hogy a fiúknak a magas lányok kellenek "hosszú lábakkal", és nem az alacsony "cuki lányok"

157 cm, 18/l

2018. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Fordítva rosszabb.


16 éves fiú vagyok, 163cm magas. A velem egymagas vagy alacsonyabb lányoknak nem jövök be, mert nekik a magasabb fiúk tetszenek, a magasabb lányoknak annyiban jövök be, hogy jajj de kis cuki és ennyi. Amint elkezdenék feléjük közeledni, vagy nem vesznek komolyan, vagy ki is nevetnek. Nekem személy szerint az ilyen 150-160 közötti lányok jönnek be, akik egy picit ducibbak de nem túlzottan, mert ha alacsony a lány, akkor nála durvábban néz ki, ha vékony, mint egy magasabb lánynál. Talán még fogok nőni, remélem még nincs semmi veszve. Sok sikert! :)

2019. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!