Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok Ellit Rodgerről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Ellit Rodgerről?

Figyelt kérdés
Láttam Paul Street videóját és egyszerűen elgondolkodtatott hogy egy embert mire visz rá a sok elutasítás. Tényleg ilyenné válhat valaki emiatt?
2018. aug. 20. 16:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Elliot'
2018. aug. 20. 16:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség. A srác szimplán elmebeteg.
2018. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pauuuul <333


A gyerek szimplán ütődött.. Bár szerintem a szülőknek is lehet hozzá közük.

2018. aug. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak egy fogyi gyerek volt
2018. aug. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyszerűen nem értettem miért koptatnak le a csajok egy ilyen srácot.(mert valljuk csak be, hogy nem volt csúnya) ... elmondása szerint a lányok levegőnek nézték. Akkor ugrott be, hogy valszeg nem azért történtek ilyenek mert nem egy kaszanova hanem mert talán már akkor is ilyen személyiségzavaros volt, igazából.kicsit sajnálom, hogy egy ember magánélete miatt 7 ember meghalt akinek még csak köze sem volt hozzá. pedig jó úton járt a gyógyulás felé, ha még egy kicsit kitart és eljárt ahoz az orvoshoz + változtat a hozzáállásán biztos megtalálja a szerelmet
2018. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem. Csak pusztán az elutasítás nem teszi ilyenné az embert.


Ha valakinek alapból van valami problémája, pl. személyiségzavar, akkor arra rátehet egy lapáttal az elutasítás és akkor történhet ilyen, de egy egészséges önértékeléssel rendelkező ember nem lesz gyilkos csak azért, mert elutasítják a lányok.


Nekem sem volt gimi végéig barátnőm és mégsem lettem elmebeteg.

2018. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!