Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom ezt erezni?!

Figyelt kérdés
Roviden. 24 vok es meg nemvolt baratnom emiatt mar egy erzelmi roncs vagyok. Amikor meglatok egy boldog part, vagy egy lanyt aki tetszik es beszelget egy fiuval legszivesebben sirnek es ordibalnek nemtudom elviselni azt a kint amit erzek mert nekem nincs. Az egesz testembe erzem myr a betege vagyok nem ezt akartam kamasz koromban azthittem boldog leszek . mindig azon agyalok ilyenkor h nekem miert nincs meg akarok mar dogleni leugrok a hidrol
2018. aug. 21. 23:46
 1/5 anonim válasza:
100%

Őszintén? Te magad válaszoltad meg szerintem. Egy érzelmi roncs vagy. Legyél férfi, legyél kiegyensúlyozottabb és állj talpra! Miért szégyen szinglinek lenni? Nem értem.

És kérlek, írj helyesen. Az nagyon vonzó tud lenni egy lánynak:) Nekem mindenképp.

16/L

2018. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, ideje lenne megtanulnod helyesen írni.

Másodszor, 24 éves férfi vagy, ideje lenen felnőni, összekaparni magad, és változtatni azon, ami nem tetszik, kezdj el edzeni, csinálj olyan melót, amit szeretsz, esetleg tanulj valami újat, rengeteg lehetőség áll előtted, járj el otthonról.

2018. aug. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyere rankedezni ne itt éld ki magadat mert lebuktad a globált. :D
2018. aug. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. aug. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek minden kedves valaszolotol. Ez a kerdes termeszetesen nem volt komoly nem tervezem es nem annyira pocsek az eletem mint amennyire itt leirtam. Egy hullamvolgyon megyekmkersztul ugymond amikoer ezt irtam nagyon rossz napom volt szoval koszonom a vlaszokat nem fogok tobb ilyen szerencsetlen kerdeseket irni es megegyszer nem tervezek semmi rosszat nem ! :)
2018. aug. 22. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!