Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szerintetek túl nagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolatban alap az, ha találkozok valakivel, akkor ne azt a rohadt telefont nyomkodja (az exem mindig csak azzal volt elfoglalva), illetve hogy ne csaljon meg az illető (meg is lettem csalva), na meg hogy ne üssenek meg (ez is megtörtént), és nem utolsó sorban az, hogy szeressen az a valaki. (Ez nem történt meg). Ezeket miért nehéz betartani sokaknak?
2018. aug. 27. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem elvárások. Ezek ALAP feltételek egy kapcsolatban..szerintem egy normális gondolkodó ember egyiket sem követi el egy kapcsolatban (kivéve az utolsót ami alapjáraton vele jár a szerelem,elfogadás..stb) szerintem csak nem a megfelelő emberekkel kavarodtál össze, de felfoghatod őket tanulságként..stb

Szóval nem ezek nem nagy "elvárások" hidd el, fogsz találni hozzád illőt :) 21/F

2018. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem elvárások hanem alapvető dolgok egy párkapcsolatban szóval nem, nem nagyok az elvárásaid!

Biztos találni fogsz valakit aki meg tud becsülni és ezek számára is alap dolgok lesznek! :)

2018. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket én is szintúgy elvárom. Ezek alap elvárások. 18F
2018. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alap ez itt mind. Ha valaki nem tartsa be akkor, szerintem csak kihasznál.
2018. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, alap dolog. De nézd az érme másik oldalát. Én ilyet sosem tettem, mégis kidobtak 3x. 21/F
2018. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!