Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan küzdjem le a szégyenlős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a szégyenlősségemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne,hogy nagyon szégyenlős vagyok mindenki előtt és nem tudom hogyan küzdhetném le a szégyenlősségemet.

Vannak emberek,akik előtt még a pólómat se merem levenni. És ez a probléma már most ilyen fiatalon megnehezíti a párkeresést és a kapcsolataimat.

Abban sem vagyok biztos,

hogyha lenne egy párom,akit teljes szívemből szeretek előtte se mernék levetkőzni.

Kérlek adjatok tanácsot,hogy hogyan tudnám leküzdeni ezt a szégyenlősséget mert már most érzem azt,hogyha sürgősen nem teszek semmit,akkor ez a dolog meg fogja keseríteni az egész életemet.



2018. aug. 30. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Kezdj el inni
2018. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyere el hozzám nudizni! :)
2018. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de súlyos önértékelési problémád és önbizalomhiányod lehet, ha a pólódat sem mered levenni. Ha fiatal vagy, még bőven lehet változtatni, ahogy nőssz, önbizalmad is nőni fog. Kezdj el valami valami “férfiasabb” sportot, gondolok itt testépítésre és küzdősportra amik nagyban hozzájárulhatnak az önbizalomhiány gyorsabb leküzdéséhez. (Értelemszerűen más sport is közbejöhet, de mondjuk egy tennisz közben nem valószínű hogy felszínre tör belőled a “férfiállát. Itt a hangsúly a sportoláson van.)
2018. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

fiam, ez nem egyik napról a másikra megy, fejben kell összeszedned magad --> minden ember egyenlő..


- Még mindig nem veled probléma nehogy azt híd, nehéz ezt mondani de csináld azt ami fáj az embereknek! :)

2018. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kihagytad, hogy milyen nemű vagy
2018. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#6: Biciklizés, futás? Ezek "magányos " sportok, az égvilágon senkit nem fog érdekelni, hogy te hogy futsz vagy biciklizel, senki nem fog kigúnyolni.

Otthoni edzés? Súlyzós vagy kardió? A családtagjaid sem fognak gúnyolni.

2018. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#7 Biciklizni nem tudok. Egyedül futni nem szeretnék,mert sok embert futás közben gyilkoltak meg...


Súlyzós edzés: már próbáltam,de egyedül az is unalmas :(


Kardió: az nem tudom hogy mi

2018. aug. 30. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Minden nap állj ki anyaszült meztelenül az ablakba, először 1 percre, másnap 2-re és így tovább. Egy hónap múlva az utcán is sétalgathatsz meztelenül és nem fog érdekelni
2018. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Szóval azért nem futsz mert félsz hogy megölnek. Nos itt szerintem nem csaka szégyenlősségeddel vannak gondok. Ennyi erővel ne is menj ki az utcára mert hátha elcsap egy kocsi.
2018. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kell menni futni ha egyszer valaki meg akarna ölni te csak elfutsz és nem ér utól xd
2018. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!