Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan küzdjem le ezt a félelmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le ezt a félelmet?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Nos, tehát a problémám az, hogy nem merek szóba állni olyan lányokkal, akiknek a profil képükön több mint 200 lájk van, városi és sok fiú barátja van.. Nincs esélyem nála, le fog pattintani.. folyton ez jár az eszembe.. Pedig SZERINTEM nem vagyok egy csúnya srác. magas, sportos....



2017. febr. 3. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szoval nem vagy sportos magas es csunya??

Vagy pedig kiemelted h magas es sportos vagy ami a felszinesegedet tukrozi ha neked ezek a legfontodabbak..

2017. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiemeltem. Nem ezek a főbb tulajdonságaim, nem vagyok rossz tanuló, már sokan mondták hogy jóképű vagyok, kondizni járok, nem vagyok nagyképű..ennyi..
2017. febr. 3. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

És az kit érdekel hogy hány lájk van a profilképén? Most komolyan a korosztályodnak ez ennyire számít? Vagy a homlokára van írva a csajnak hogy hányan lájkolták a képét?


Összességében azonban legyen az a csaj visszahúzódó vagy 200 lájkos tinipcsa, az a legimponálóbb ha határozottan a tudtára adod, hogy bejön neked. Közhelynek hangzik, de cselekedni kell. Másképp nem fogod tudni leküzdeni, és bántani fog a dolog amikor később rájössz, hogy SEMMI negatív hozadéka nincs annak ha egy csajt leszólítasz (persze ha normális emberként teszed azt). Tényleg semmi. Ne későn gyere rá, csak csináld. :)

2017. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ijedjél már meg, ezek csak lájkok, ne egy virtuális cucc miatt v ahhoz mérten határozd már meg magad. Akkor az életedben majd mindenhez úgy fogsz hozzáállni, minden döntésedhez, elhatározásodhoz, hogy "na, akkor megnézem, mi van ezekről írva a facebookon." Jaj má, ne már!:) És ha lepattint? Lehet, hogy nem vagytok egymásnak rendelve, "van még hal a tengerben", vannak még más lányok is, ne keseredj el, ha valakinek esetleg pont nem jössz be, mert akkor lehet, hogy ebből leszűrve pont elszalasztanád azt is, akinek pont te is tetszenél, mert a sok visszautasítás miatt már nem mernél kezdeményezni. Érezd magad méltónak egy párkapcsolatra, és állj mindig készen, és ne stresszelj rá semmire. Méltó mindenki a boldogságra! Te is! És "aki nem játszik, az nem is nyer" Ezt is szokták mondani. Szóval, hogyha megpróbálod, van 50% esélyed, hogy sikerül meghódítani. Viszont, hogyha meg sem próbálod , nem adsz magadnak esélyt, akkor az esélyed egyenlő a 0%-kal. Tehát, szerintem megéri megpróbálni, max visszautasít, de lehet, hogy nem , és akkor nyert ügyed is lehet, mert ha megismeritek egymást jobban, akkor lehet, hogy ki fog derülni, hogy ti ketten tényleg összepasszoltok, és jó döntés volt, hogy kezdeményeztél nála. Ne legyél kishitű, nyugodtan állj úgy hozzá, hogy miért ne sikerülne. Rosszul ebből szerintem nem nagyon jöhetsz ki, mivel maximum nem jöttök össze, és akkor sincsen semmi. Akkor marad ugyanúgy minden, ahogy most van, de legalább nem fogsz azon sopánkodni, hogy "de mi lehetett volna, ha ráírok." Mert hát jobban bánnád szerintem, hogyha meg se próbálnád, és az jobban gyötörne, hogyha nem is kezdeményezel, mint az, hogyha megpróbálod, de negatív eredményre jutsz. Mert akkor nem ő lett neked rendelve, nincs együtt közös sorsotok. Az is lehet. Hogy neked akkor mással van. Hogy mással van dolgod, mással kell összejönnöd, mástól kell tanulnotok, más mellett kell egyre tökéletesebb társsá fejlődnötök, nem egymással, nem ketten együtt.
2017. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 whiteangel1 válasza:
100%
A lájkok és fiú ismerősök száma nem feltétlenül van kapcsolatban egy lány személyiségével. Lehet egy lány képén 20 lájk, mégis lehet beképzelt, bunkó, de 300 is, és mégis normális. Ha tetszik valaki, irj rá. Nem veszitesz semmit. Sok sikert:)
2017. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!