Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék meg egy bizonyos lányt?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtalálni valakit... :)

A sztori a következő: Van egy lány, akit egyszerűen nem tudok kiverni a fejemből. Évekkel ezelőtt viszonylag rendszeresen egy trolin utaztunk reggelente, iskolába menet (legalábbis én biztosan). Ennek már kb. 4 éve, de annak is legalább 2, hogy utoljára láttam. Tudom, nagyon különös téma, és én sem értem hogy lehetséges, de még mindig foglalkoztat. Akkor még középiskolás életem első évében jártam, most pedig már érettségim és munkám van. Időközben rengeteget fejlődtem emberileg, és a személyiségem is sokat csiszolódott. Úgy gondolom, a tipikus gyermeki/kora kamaszkori álmodozásokból kinőttem, de ez az egy dolog (pontosabban Ő) minden nap eszembe jut. Soha egy szót sem váltottunk egymással, még csak nem is köszöntem rá, mert biztosra vettem, hogy semmi értelme nem lenne. Ezt utólag nagyon bánom, hisz még a nevét sem tudom annak az embernek, aki napi szinten - még így ismeretlenül is - hatással van rám több éve. Annyit tudok, hogy anno melyik megállónál szállt fel, és melyiknél le arról a bizononyos trolijáratról. Sajnos közben elköltöztem, és ugyan maradtam a városban, de így már esélyem sincs rendszerességből adódóan összefutni vele, feltéve, hogy még a környéken lakik egyáltalán. Már az arca sincs teljesen előttem, inkább csak sziluettje, azzal a különleges érzéssel, amit a közelében éreztem. Rengeteg lányt ismertem meg azóta, több iránt éreztem is már barátságnál többet, de mégsem tudtam Őt elfelejteni. Lehet, hogy gyerekes, talán nevetséges, de ez van. Szeretném mégegyszer látni, és a szemébe mondani, milyen nagy hatással volt rám az elmúlt időkben. Nem tudom ezt hogy lehetne kivitelezni, őszintén szólva ötletem sincs. Így, hogy még a keresztnevét sem tudom, szinte lehetetlen küldetésnek tűnik. De hiszem, hogy nem létezik "lehetetlen", és kellő kitartással minden megvalósítható. Ebben kérném a segítségeteket... Konkrétumokat nyilván nem írok. Adott egy tömegközlekedési viszonylat két megálló közti távval pár évvel ezelőttről, tehát valamilyen szinten be tudom határolni, akkor merre közlekedett. Egyszer láttam bemenni XY oktatási intézménybe, valamint nagyjából körül tudom írni, hogy néz(ett) ki. Ez mind. Többet sajnos nem tudok róla, ennyiben bízhatok. Ha bárki volt már élete során hasonló helyzetben, de legalább is megérti az enyémet, és tudna valamilyen kiindulópontot adni a kereséshez, hihetetlenül sokat segítene. Tudom, ez egy szokatlan téma, és tisztában vagyok vele, hogy nem mindenki fogja érteni ezt szentimentalista megközelítést, de kérem, ha lehet, csak azok írjanak, akik képesek valamilyen szinten átérezni ezt a helyzetet, és tapasztalatból, vagy egyszerűen csak segítőkészségből tudnak mondani bármilyen építő jellegű ötletet, információt.

Köszönöm! :)


2018. szept. 1. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg az iskola nevét tudod hogy hová járt iskolába? Ha az megvan, akkor megtudnád nézni a végzősöket nem?
2018. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húhh... ez nagyon fura... jó értelemben :D

Én sokszor gondolok bele abba, hogy vajon voltam-e ismeretlenekre olyan hatással, mint amilyen ez a lány rád vagy szintén egy ismeretlen lany számomra. Bár nálam csupán az volt, hogy hetente kétszer láttam a vonaton, sokat gondolkodtam rajta de nekem ez csak ennyi volt.

Egészen biztos vagyok benne, hogy ha az a lány megtudná ezt, nagyon meglepődne hogy csak a puszta léte milyen hatással volt egy ismeretlenre.


Szerintem a megállókkal nem juthatnál sokra. Így ha kutakodni akarsz, akkor abban a bizonyos iskolában kéne. Talán szerencséd lesz és meglátod egy tablóképen.


Sok sikert kívánok;)

2018. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy az adott iskola könyvtárába bemész és végig nézed az év könyveket aztán rákeresel facen vagy a tabló
2018. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!