Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést az iskolában egy fiúval, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Nem teljesen ismeretlen, egy buliban beszélgettünk egy kisebb csapatban, és végig engem nézett, meg mosolygott rám, +mondta egy másik embernek, hogy milyen szép vagyok. Valószínűleg én is szimpatikus vagyok neki, de nem tudom hogy kezdeményezzek. Nem lesz mostanában olyan buli, ahova mindketten mennénk, szóval szeretnék beszélgetést kezdeményezni az iskolában (nem egy osztályba járunk). Valami tipp, hogy mivel mehetnék oda hozzá?

2018. szept. 3. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdhetnéd mondjuk azzal hogy "Szia emlékszel rám? Tudod az xy buliban beszélgettünk kicsit"

Nyilván emlékszik rád amúgy, de így elindíthatod a beszélgetést

Utána mondjuk kérdezhetnéd tőle hogy hogy érezte magát a buliban , meg hogy megy e mostanában másik buliba stb :)

De amint elindítod a beszélgetést, valószínűleg utána már menni fog magától

2018. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Nem "fura" így odamenni hozzá a folyosón?

2018. szept. 3. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem fura

Csak próbálj olyankor oda menni hozzá amikor látod hogy nem beszélget senkivel, nem elfoglalt éppen valamivel vagy nincsennek olyan sokan körülötte, hogy zavartalan legyen a beszélgetés :)

2018. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt gondoltam. Még egyszer köszi, meg fogom próbálni. Végül is, ha elb.szom maximum egyedül halok meg. :D
2018. szept. 3. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg tetszel neki, akkor nem tudod elb*szni, elfogja nézni akármilyen hülyeséget is mondasz véletlen idegességedben :D

Na meg ha ő alapból nem egy zárkózott, csendes ember, akkor miután elkezded a beszélgetést már lehet ő fogja magátol tovább vinni

Ne aggódj :)

2018. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!