Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy csaj az alattunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy csaj az alattunk lévő évfolyamból, de fogalmam sincs hogy kezdeményezzek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Na hát az úgy van hogy sose beszéltünk, csak néha látom folyosón, és őszintén szólva halvány lila fingom sincs hogyan tudnám elhívni valahova anélkül hogy furának/creepynek tartana vagy kiröhögne, tanácsokat szeretnék kérni, meg akkor már legyünk pozitívak, randira is :D

17f, a csaj 16



2017. nov. 29. 22:38
 1/6 Abroszlány6 válasza:
Írj rá facebookon😂
2017. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jártam hasonló cipőben. Ugye úgy, hogy eddig nem volt semmi interkció köztetek tényleg nagyon yolo odamenned. Én először kideríteném, hogy van -e közös ismerősöm a csajszival és az ismerőst megkérném,

hogy mutasson be (persze előre kitalálnánk, hogy kb. mikor hol futtok össze véletlenül, biztos tudod mikor és hol van órája). Ugye a lényeg, hogy az elején úgy tűnjön csak megtörtént a dolog és ismerősök lettetek, utána már bejelölheted facen és beszélgethettek ott. Ha ez nem megoldható, akkor elő kell venned az alfa sexgróf énedet és amikor szembejön a folyosón mosolyogj rá és nézd meg a reakcióját. Ha ez egyszer kétszer megtörténik, akkor odamehetsz és sikered is lesz nála. Ha nem mosolyog vissza, akkor is odamehetsz, de valószínű, hogy akkor nem tetszel neki. Igazából vesztenivalód nagyon nincs, de azért írtam az első két módszert, mert tudom, hogy középiskolában és ebben a korban, hogy mennek a dolgok és "gáz" ha elutasítanak. De ezzel őszintén megvallva, nem kell törődnöd. Remélem segítettem, ha kérdésed van még, nyugodtan írj üzenetet. Sok sikert! :)

2017. nov. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne kezdeményezz.

Ha majd eljön az ideje, tudni fogod, hogy hogyan.

2017. nov. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Facebookon való ráírás a múltban nem nagyon vált be, egyszerűbb persze de úgy tapasztaltam hogy sokkal nagyobb hatást lehet gyakorolni élőben mint messengeren.
2017. nov. 30. 06:37
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem először küldj jeleket felé. Mosolyogj rá ilyesmi.

És keress egy olyan személyt aki ismeri. Aki bemutathat neki.

Vagy valami ürüggyel menj oda hozzá.

2017. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Küldj jeleket felé utána ha úgy érzed menj oda hozzá beszelgetni vagy köszöni utána írhattok messengeren😉
2017. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!