Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kelthetném fel az érdeklő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, most lettem gimnazista. Joba vagyok a végzős osztályunkkal ea jár oda egy fiú aki elkezdett tetszeni. Először egy program által találkoztam vele és a többi végzőssel. Akkor észrevettem, hogy többet néz, illetve mikor elköszöntem tőlük mindenkit megöleltem, de ő valahogy mashogyan olelt meg. Kicsit szorosabban fogott magához és teljesen átkarolt. Ma a sulibam szinten ossze futottam vele es beszéltünk is par szot illetve amikor az o osztálya es az en osztályom egyutt volt eszre vettem hogy megint nez csomószor. Ez jelenthet valamit? Erdeklodhet irántam ezek alapján? Hogy fejezhetnem ki hogy nekem tetszik? Elore is koszi

2018. szept. 3. 22:29
 1/4 anonim válasza:
Talan jelenthet. Mindenki mashogy fejezi ki szerintem. Probald meg ha nez, ramosolyogni. Menj oda (mert lehet hogy o nem mer kezdemenyezni, mert fel hogy talan nem tetszik neked) kerdezgesd, probald megismerni, es figyelj oda ra, arra amit mond. Ertekelni fogja. Ha akar valamit elobb utobb elhiv vhova 😊 nekem ez a velemenyem 😊
2018. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Max egy jo szex
2018. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan fiu aki csak a szexre megy, mondtak a barátai. Es nek is az a bulizós, vagy kemeny meno srac
2018. szept. 4. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődés! Ébresztőőő!
2018. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!