Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek most mi a helyzet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi a helyzet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, 19 éves és már két éve ismerjük egymást de csak most nyár eleje óta kerültünk közelebb egymáshoz.

Úgy kezdődött, hogy Ő írt rám, hogy miújság és elkezdtünk beszélgetni. Ezek mindennapossá váltak de azért volt hogy nem írtam neki egy napig, hogy ne tűnjek olyannak aki ráakaszkodik meg hogy kiderítsem, hogy érdeklem-e annyira ír majd. Másnap írt. Meglátogattam sokszor mert a közelbe dolgozott. Mindig nagy ölelés, hosszan, szorosan, mindig mondta, hogy örül, hogy ott vagyok aztán haladtunk előre és egyszer csak előkerültek az ő részéről a szívek. Aztán olyat írt, hogy "tudom kicsim" minden elköszönésnél szív

Valamelyik nap amikor megint találkoztunk akkor pedig a közeli bevásárló központba voltunk és így tette fel a kérdést hogy "átnézünk szívem másik boltba?" és csipkedett.

Szerintetek mi lehet nála a helyzet, mit érezhet irántam?

Bocsi, hogy hosszú lett:/


Előre is köszi a válaszokat:)


18/f



2018. szept. 7. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel neki, nem is kicsit és szeretne többet veled

Elég egyértelműen fejezi ezt ki a leírtak alapján :)

2018. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon bejössz neki, lányból vagyok, tudom :3 én is mindig ezt csinálom :'D
2018. szept. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!