Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék közeledni hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék közeledni hozzá?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: van egy étterem ahová szinte minden hétköznap járok menzára ebédelni. A múlt héten felvettek egy fiatal, tanuló lányt pincérnek, de egyelőre nem nagyon bíznak rá komoly feladatokat, inkább a háttérben segédkezik. Egy csendesebb, visszahúzódóbb típusról van szó, de én akárhányszor látom alig bírom a szemem levenni róla, a szívem is hevesen ver, mikor egy légtérben vagyunk. A probléma azonban az, hogy fogalmam sincs, hogy mégis milyen módon lehetne felé közeledni. Mint írtam, nem kap nagy feladatokat, ezért arra hiába várnék, hogy majd ő hozza nekem ki a kaját és ott ugye meglehetne szólítani. De egyéb módon viszont nem nagyon lehet interakcióba lépni vele. Szerintetek mi lehetne a megoldás? Önbizalom hiányos srácként, hogy tudnék ebben a lehetetlen szituációban közeledni hozzá?

2018. júl. 11. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd meg míg befejezi a munkát. Akkor meg beszélhetsz vele.
2018. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%

Hát mikor rendesz kérd hogy ű hozza ki neked. Akkor meg tudod markóni a seggét (fogadni merek szarik vele akkorát mint egy pufajkaujj)


Én a kocsmába is fűztem a zagyát a pultosjánynak. Amikor épp józan vótom akkor is azt kérdezte: má megin részeg vagy? :)

2018. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!