Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, milyen lány az ideálotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lány az ideálotok?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig olyan fiúval hoz össze az élet, aki beadja, hogy így-úgy tetszem neki és mellettem áll stb.. aztán meg lestar egy idő után, mikor nem adom be a derekam, hogy az első adandó alkalommal az ágyamba másszon. Velem van a baj??

2018. szept. 10. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj se veled, se a fiúkkal. Egyszerűen csak másra vágytok. De biztosan találsz majd valakit, aki nem akar rögtön leteperni.
2018. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiúknak jobban kell a szex,nehezebben kapják meg...A csajoknak nem kell annyira,ám ha kell,megkapjak. Emberek vagyunk,ez belénk van kódolva.

Nekem szerintem bár ilyen akkor se lesz,ha a világ kettéreped,egy olyan lány kéne, aki belsőleg is normális,nem csak szép azt kész. Legyen azért esze is,és a másik legnagyobb dolog...káros szenvedélyeket kerülje...

2018. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A főkérdés és az alkérdés nem igazán kapcsolódik össze szerintem. :D Mivel az ideálhoz egy nagyregény mennyiségét kellene leírnom, ezért az alkérdésre válaszolok.


Nem, nem veled van a baj. Viszont a többi fiúval sem. Minden embernek mások a szexuális igényei, valaki pár hetet nem bír ki szex nélkül, valaki meg évekig el van úgy is, teljesen különbözőek vagyunk.

Nekem pl. tetszik az erkölcsösség ezen a téren, ugyanakkor a szexet egy bizalmi csúcspontnak érzem két ember között, szóval addig amíg nem fekszik le velem a barátnőm, vagy én nem akarok lefeküdni vele, valójában nem is tudnám a barátnőmnek hívni, mivel bizalmi problémák vannak (vagy ha nincsenek is, én úgy érezném :D).

2018. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 egyre ***** válasza:
Olyan aki nem kérdezget ilyeneket...
2018. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki nem hagy el és nem kavar mással.
2018. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!