Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok rólam? Min kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? Min kéne változtatnom, hogy változzanak a kisugárzásom? Szerintetek lesz majd olyan lány aki megtalálja bennem azt akire igazán várt?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, nem túl magas(176cm), ellenben túlzottan vékony alkatom van.

Szabadidőmben szívesen biciklizem, túrázom, sétálok, utazok és gitározom. Hobbim a barkácsolás.

Szakmai iskolába járok.

Szinte mindig kedves, alkalmazkodó fiúnak tudom magam, rossz tulajdonságom, hogy vannak napok amikor türelmetlen vagyok és felhúzom magam kicsi dolgokon is.


Vannak olyan gondolataim, érzéseim, hogy amiatt nem találok lányokat a szabadban, mert mondjuk gát van bennem és nem látok egy lányt sem. De előfordul, hogy amikor egy szép párt látok akkor elszomorodom, hogy nekem ilyenbe nem lehet még részem. Persze tudom, hogy eljön az ideje, de valahogy most nagyon hiányzik egy megértő, szeretnivaló lány, akit dédelgethetek. Romantikus vagyok általában és szeretném már nem csak álomban átélni az esti délutáni détákat, dunai látképekhez való kiüléseket stb...


Mit gondoltok? Szerintetek változtassak az életemen valamit? Szerintetek majd megtaláljuk egymást azzal a lánnyal aki szeretni fog?



2018. szept. 11. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj lesz lány . És ne változz meg csak ez miatt . Szerintem légy türelmes. További sok sikert! 17/L
2018. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne megváltoznod. Ilyen vagy, ez vagy te. Biztosan rátalálsz majd a megfelelő lányra :)


16/L

2018. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind nagyon szép és jó, amit leírtál... Viszont a lányok kb. 60%-ának nem az ilyes srácok kellenek, hanem a rosszfiúk. Gondolok itt a magas,kigyúrt, motoros fiúkra, akik mindenkivel bunkók, de a csajok arra számítanak, hogy majd az ő kedvükért megváltoznak...

Én azt javaslom neked, hogy ne változtass semmin önmagadban, csak ha te saját magad szeretnéd a váltoást. Ugyanis még mindig ott van az a 40%. amiből te is meg fogod találni a hozzád megfelelő csajszit ;)

2018. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindenki azt mondja h ez nem a küldöm múlik, pedig de, az első benyomás a külső alapján van

Elmondod h nézel ki vagy küldesz képet?

2018. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!