Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy 'csak' az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 'csak' az önbizalmam es a kisugárzásom miatt nem volt még senkim sem?

Figyelt kérdés

Nincs túl sok önbizalmam es bár ez elvileg nem nagyon látszik, de lehet, hogy a kisugárzásomon megis lehet érezni, vagy nem is tudom


Azért gondolom ezt, mert ha neten küldök kepet valakinek (nem szerkesztett), akkor többen azt mondjak, hogy milyen szép vagyok 😃

Es nem lehet összefüggés azzal, hogy mondjuk később találkozni akarna velem vagy le akarna fektetni, mivel pl olyan is mondta, aki külföldön lakik több szaz/ezer km-re tőlem

Szóval nekik nem igazán állna érdekükben, hogy ezt mondjak



Szerintetek lehet, hogy tenyleg 'csak' ez a probléma?

Vagy szerintetek mi lehet az oka?


Előre is köszi a válaszokat :)


Kort es nemet is legyszi :)


16/L



2016. szept. 18. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy fiatal vagy és te magad sem tudod mit akarsz...

Azt akarod, hogy dicsérjenek meg udvaroljanak, azonban ha elhívnának egy találkozóra a füled farkad behúzva mondanád le. Ne játszadozz másokkal.

2016. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te vagy az Fanni? :) :D amúgy lehet hogy azért :D


17f

2016. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Ha érdekelnek a részletek is,írj privátba,én is ilyen helyzetben vagyok. 16/L
2016. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ezért nem volt, a kisugárzásom olyan hogy nincs párja:o
2016. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1. Nem volt mit lemondani 😂😂😂😂😂
2016. szept. 18. 18:53
 6/9 A kérdező kommentje:

Es ha valaki elhivna es persze kedvelnem az illetőt/szimpatikus lenne, elmennek vele


De en nyilván nem fogok elhivni 1 fiút sem randizni 😂👌🏻

2016. szept. 18. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha ne a szépségeddel operálj, kérdező. Ha csak az van, nagyon szegény leszel, amikor elmúlik. Mert az olyan, és megteszi! :-))

A problémád egyébként adódhat valóban önbizalomhiányból, de abból is, hogy "túl szép" vagy. A korosztályodban élő fiúk még túl töketlenek ahhoz, hogy egy igazán szép lányhoz oda merjenek menni.

2016. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Én minden lányhoz odamerek menni, csak épp egyiket se hívtam még el sehova:c
2016. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Annyira hű, de szép nem vagyok, szóval szerintem a "túl szép" vagyok es azért nem jön oda senki lehetőség kilőve :D


Es szerintem nem vagyok egy hülye liba, aki csak szép, aztan ennyi 😂👌🏻

2016. szept. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!