Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem nagyon ismerkednek velem...

Nem nagyon ismerkednek velem srácok, rossz kisugárzásom lehet, vagy mi a gond?

Figyelt kérdés
szerintem nem vagyok csúnya, én átlagosnak gondolom magam.

2013. okt. 4. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez alapján ember legyen a talpán aki meg tudja mondani.
2013. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
most mindenki képet akar majd, de probálj meg nyitott lenni mindenki iránt és akkor talán lessz valaki..
2013. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerinted nem vagy csúnya, de szerintük meg igen.
2013. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem tudom nekem pont ugyan ez van pedig azt mondják a lány ismerőseim helyes, cuki, vagyok meg a testem sem szarul néz ki kisportol és így sem találok senkit

17/F

2013. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

átlagos vagy. És nem is kezdeményezel?


Nekem mindig úgy jött össze a dolog, hogy megismertem, barátkoztunk, megszerettük egymást és boldog párkapcsolat.

Még mikor autóbalesetem volt, akkor is ez volt a felépített menet. A másik autó sofőrjéhez bejártam a kórházba, mindig vittem neki sütit vagy valami apróságot. Nem az ő hibája volt, hogy így alakult és annyira emésztette magát. Mire kijött a kórházból, már jártunk.


Ha tetszik egy srác, akkor menj oda hozzá. Nem kell mindjárt randira hívni de valami ürüggyel, szólítsd meg. Aztán beszélgessetek, csacsogjál neki. Aztán legközelebb mosolyog rá, ha meglátod, mintha régi ismerős lenne... és alakulni fog ez.

2013. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hol a kép?
2013. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, anélkül nem tudjuk megállapítani hogy mi a gond...
2013. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
küldj képet
2013. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem fogok képet küldeni bocsi. általánosságban érdekel, hogy mi az ami miatt ez lehet.
2013. okt. 4. 23:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen a kisugárzásod. Ez olyan mint a tévéknél, valamelyik sötétebb valamelyik világosabb.


Üdv Upc munkatárs voltam.

2013. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!