Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szolid, visszahúzódó, keveset...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolid, visszahúzódó, keveset beszélő fiúknak van esélyük, hogy találjanak barátnőt?

Figyelt kérdés

Mások szerint átlagos, vagy kicsit afölötti kénézetem van.


Ilyen személyiségű fiúk kellenek a lányoknak?


2018. szept. 11. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon minimális. Az introvertált, visszavonultabb fiúkat nem veszik emberszámba a nők, pláne tizenéves korban, amikor annak van presztízse, ki a nagyobb pofájú, erőszakosabb, vagányabb.


Persze ha jóképűek vagy sok pénzük van, a nők maguk kezdeményeznek náluk.

2018. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tökéletesen kifejtette.
2018. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de még hogy kifejtette, magam se írhattam volna szebben :)
2018. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is visszahúzódó vagyok, es én többnyire a szintén visszahúzódó fiúkhoz vonzódom inkább, mert ők megértenek, és szerintem sokkal értelmesebben ellehet velük beszélgetni, mint a sok, feltűnési viszketegséggel rendelkező egoista fiúkkal:)

16/l

2018. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a visszahúzódó fiúkkal, mert én is ilyen beállítottságú lány vagyok :)
2018. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ha változtatnak ezen a hülyeségükön.
2018. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van, igen van esélyed. Hogy miért ? Mert keresel magad mellé olyan lányt aki hasonló beállítottságú mint te. Én ismerek párat akik kifejezetten a nyugodtabb kedélyű fiúkra buknak.

Az első válaszolók valószínűleg férfitársak. Nekik igazuk van abba hogy ebbe a korba az dominál a legtöbb lánynak ha egy tróger vagy. DE mindig vannak kivételek.

2018. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!