Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mi a helyzet? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a helyzet? Hogyan vélekedhet rólam ez a lány?

Figyelt kérdés

Szóval, most év elején ismerkedni akartam volna egy új lánnyal az iskolában. (gólya, nem átíratkozó) Aztán összejött egy másik fiúval de engem még nem igazán ismert, szóval gondoltam odamegyek hozzá amikor megy haza a vonatjához, és ott volt egy új barátnője is. Elkezdtem velük beszélgetni arra a 10-15 percre és a másik lány (aki szintén gólya és osztálytársa is) nyitottabb volt, és nekem is elég szimpatikus volt a másik lány. Gondoltam, mivel az előbbi lány úgyis foglalt, inkább az utóbbival kezdenék el ismerkedni. Aznap délután már rá is írok hogy van-e kedved folytatni a beszélgetést, ő meg azt mondja "bocsi most nem"

Szerintetek most nem vagyok neki szimpatikus, foglalt, szégyellős vagy csak rosszkor írtam rá és azért nem akart beszélgetni?


Én 17F vagyok a lányok pedig 15 évesek.



2018. szept. 15. 10:28
 1/7 anonim válasza:
Szóval beszélgettetek, ráírtál, de ezt mondta. Szerintem egyetlen próbálkozás után nem lehet megállapítani, hogy mit akar. Próbálkozz párszor, lehet, hogy most éppen nem ért rá, ha meg le akar koptatni, akkor úgy is lefog. Amúgy meg suliban megkérdezed valamelyik barátnőjétől burkoltan, hogy van-e barátja. Amúgy, ha nem jön össze, akkor se gáz, legalább próbálkoztál.
2018. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugye az eredeti csaj nem tud róla, hogy bejött neked? Csak mert annál gázabb nem nagyon van, mint mikor egy srác nyilvánvalóan és látványosan bepróbálkozik egy baráti társaság összes tagjánál:/ nálunk is volt ilyen és nagyon ciki.

Ami az üzenetet illeti, szerintem próbálkozz még egyszer, mert egy alkalom tényleg nem jelent még semmit. Ha másodszor is leráz, akkor már sajnos baj van.

2018. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze, nem tud róla a csaj hogy bejött nekem.

Azért arra gondoltam, hogy nem ajánlott egy baráti társaságból több csajnál bepróbálkozni?

Amúgy ha a facebook és a messenge picit fura, nem lenne jobb esetleg IRL-ben próbálkozni? Üzenetekben jobban rágörcsölök úgy érzem...

2018. szept. 15. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
És mi a fenét írtál neki? Gondolom, a sablon szöveget, hogy szimpatikus vagy, szeretnélek jobban megismerni, bla-bla-bla. Ezek után ne csodálkozz.
2018. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem írtam dicsérő szöveget, csak megkérdeztem hogy lenne-e kedve folytatni a beszélgetést.

Semmi olyasmi hogy "szia nagyon szimpatikus vagy szeretnélek megismerni"

2018. szept. 17. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem tudom, mi a probléma ezzel a szöveggel. Sablon ugyan, de teljesen kulturált, tisztelettudó. Inkább a "szija, tecel", "istennő vagy, dumcsizunk?", "jó a segged" és minden egyéb nyálas/bunkó üzenet a ciki, szerintem legalábbis.
2018. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kerdést ne csak itt tedd fel, hanem az èrintett lánynak is.
2018. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!