Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány az iskolába aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az iskolába aki tetszik, pontosan nem tudom, hogy ő tetszik-e nekem, de már néztük egymást, rá akarok írni, de nem tudom mit írjak. Nincsen v@lakinek ötlete? Mivel tudnék ráírni? :/

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy ne próbálj összetett mondatokban kommunikálni, mert akkor semmi esélyed sincs.
2018. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Van egy lány az iskolába aki tetszik, pontosan nem tudom, hogy ő tetszik-e nekem"


Most akkor tetszik vagy nem retszik vagy ki tetszik?

2018. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki
2018. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De minek ráírni? Miért nem mész oda hozzá? Ne légy már beszari, régen én is ilyen voltam de így ne várj semmit, nekem az adott onbizalmat hogy pár csaj kezdeményezett nalam.
2018. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 oké köszi

#2 ezt úgy értettem ,hogy nekem tetszik ,de hogy ő neki én tetszem-e xD

2018. szept. 16. 08:30
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 :/ kösz xD

#4 hát gondoltam ráírok mert azért miért ne

2018. szept. 16. 08:31
 7/7 anonim ***** válasza:

filctollal vagy golyóstollal például

de a helyében soha többet nem akarnék veled egy szobában lenni se


előbb döntsd el, hogy tetszik-e vagy nem, és ha tetszik, akkor ne ráírni akarj, hanem előbb derítsd ki, hogy te is tetszel-e neki, és ha igen, menj oda hozzá és mondj valamit

2018. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!