Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tetszik egy fiunak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik egy fiunak egy lanyban? Mi fogja meg őket? Ugy külsőre mint belsőre.

Figyelt kérdés

Van egy srac aki tetszik. Régen próbálkozott de már felhagyott vele, akkor meg volt barátom. Hogy tudnám visszasserezni? Egy iskolába járunk. Szinte minden nap látom. De idén végez.

16 L



2018. szept. 20. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Elutasítottad, nem foglalkoztál vele. Ő erre kiszeretett belőled, és örülj ha nem a teljes szívéből utált meg, hanem csak egy picikét.

Szerintem ne fűzz hozzá sok reményt.


Legalábbis ha magamból indulok ki... Volt egy lány aki jól beetetett, majd kikosarazott. Azóta rá nezni se szeretek, köszönni se köszönök neki. Bár nem tudhatjuk, ő lehet olyan fajta srác akiről beszélsz, hogy adsz neki egy kis jelet és a nyakadba ugrik.


De amúgy meg 16 éves vagy...

2018. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt sorolhatnám mi tetszene... De ami nem, az az ha tiniribi és a fél seggét és testét kint hordja facen meg utcán... Ha ez megvan, akkor fogadjon el és szeressen egy ilyen szerencsétlent mint én, akkor "fogna" meg :D De aki meg olyan mint kb az összes (ezt mindkét nemre értem) akkor ne várjon arr hogy valaki "szeretni" fogja 2 hétnél tovább. Főleg ugye a korunk beliekre igaz ez...
2018. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!