Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek mi tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi tetszik egy lányban?

Figyelt kérdés

Mit néztek egy lányon, fontos a hosszú haj? A smink tényleg zavaró? És számotokra milyen belső tulajdonságok a fontosak?

Elképzelésem sincs, hogy egy srácnak mi szokott egy lányban megtetszeni, szóval írjatok sokan!

16l



2017. ápr. 27. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Arc, haj, mosoly. Nekem külsőleg ezek a legfontosabbak. Utána vannak még extrák, amik jók: jó alak, jó segg, jó mell.
2017. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Arc, testalkat, haj, engem irritál a smink, én sem festem magam, akkor ő meg miért?? A tulajdonságok meg lényegtelenek, ha egy lánnyal elég időt töltesz együtt idővel úgyis megszereted azért amilyen, nincs rá semmilyen konkrét "recept".
2017. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Odavagyok a hosszú hajért és a szép szemekért. :D

Ezeket nézem meg először, már amennyire látom az utóbbit. ^^

Azután az arcát, meg persze miután fiú vagyok jöhet a többi, de nem mindig megyek tovább, van olyan kombináció, ami után már nem is érdekel tovább, mert megfogott. :D


Belsőleg legyen kedves, néha ilyen kis "pimasz", vagy hogy mondjam. :P Meg mondjuk picit romantikusabb, olykor-olykor rámászós, meg egy alap értelem mindenképp legyen jelen nála is. :3


Ui.: Nekem például nem fontos a hosszú haj, de az a kedvencem. :D Lehet szórakozni vele. :P Persze jól tud kinézni a rövid haj is, vagy az extrémebb oldalt felnyírt.

A smink meg, ha adok neki puszit, ne legyen olyan az egész arcom. Rúzs az mehet, vagy szájfény.. valami finom epres. :D Erőteljesen piros rúzzsal csak egy a baj, hogy utána lehet törölgetni, de sebaj. Ennyi kell.


17/f

2017. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
3-as jajj de cuki vagy:DD
2017. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elmondom először hogy milyen lányok tetszenek aztán hogy milyen lenne a tökéletes. Szóval először a szem és haj amit megnézek. Nekem mindegy hogy milyen a haja de a hosszú haj jobban tetszik, de ez nem azt jelenti hogy egy rövidebb hajú. E tetszene. Legyen a haj színe fekete szőke barna vörös, csak rózsaszín, kék zöld meg hasonló ne. Aztán az arc. Ezek után a testalkat, nekem a vékonyabb lányok jönnek be, de van egy tűréshatár, azon belül változó lehet, se túl vékony se túl vastag. A sminket se szeretem ha valakin túl sok van, de ha a lánynak ez ad önbizalmat akkor legyen, ez sokat nem számít nálam. A külsőről kb ennyi. Belső tulajdonság ezt nehéz megmondani. A tökéletes pedig olyan lenne hogy szép szemek, szép arc, hosszú haj akármilyen természetes színben(vörös, barna fekete szőke) sportos/fitt alkat, nem fél elmondani a véleményét, bújós, nem zavarja a simogatás és hasonlók, ne legyen beszari, de túlbuzgó se.
2017. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Énekem a legfontosabb az arc és a formás popsi😃az mindegy hogy kicsi vagy nagy csak szép kerek legyen.
2017. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az előttem lévők is írták: arc, haj, testalkat, jellem.

Nekem személy szerint fontos a hosszú haj, rövid hajú lányok eddig nem is igazán tetszettek még soha. A smink csak akkor zavaró, ha túl sok és túl feltűnő, na meg, ha a lány beszélgetés közben, az utcán is elkezdi magát egy kis zsebtükörrel kenegetni meg szájfényezni. Vannak ilyen ismerőseim és hülyét tudok kapni ettől a szokásuktól. Egyikük sem egy üresfejű plázacica típus, de az ilyen viselkedéstől mégis azoknak tűnnek (legalábbis számomra).

Jellemre meg hát...

Szeretem ha egy lány nem teljesen az a nagyon lányos típus, hanem kicsit lazább, vagányabb, már-már fiúsabb beállítottságú, viselkedésben és öltözködésben is.

Ugyanakkor a másik nagy gyengepontom, ha gondoskodó, anyáskodó, mosolygós természetű. Valahol a kettő között lenne jó megtalálni az egyensúlyt :D

2017. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Én mindenképp az arcot nézem először (szemüvegesek a gyengéim :D)

Nekem fontos hogy pici legyen szeretni való és kicsit perverz :3

16/F

2017. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Külsőleg, a szeme, a mosolya, a tekintete, a haj engem nem nagyon zavar hosszú/rövid/szines ha nem az a rikító, testalkat sem az a megosztó dolog nem kell a nagy segg/mell, vékonyság. Ami viszont nekem nem tetszik ha egy lány kirakja seggét, mellét, nyáron is csizmába jár, ha túl rövid a szoknya/farmer, meg azt se ha sok sminket pakol magára és azt se ha pushupot vesz fel. Inkább ismerném meg a lány személyiségét, nem szoktam egyből külső alapján ítélni.

Hát amit belsőségekben elvárok az hogy tudjuk megismerni egymást, ne legyenek kínos csendek találkozáskor, magyarul tudjunk beszélgetni, humoros, kedves, ne túlzottan féltékeny, akarja megbeszélni a problémákat, meg még van jó pár ami nélkülözhető, ha úgy van azokat privátban leírom de ami nekem lényeges az ez

15/F

2017. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

-Külső egyáltalán nem lényeg.

-Nem ribi, se neten se az utcán (normális öltözködés stb)

-sorolhatnám még, ilyen úgy sincs. Akinek hasonló a gondolkodása, privátba küldök egy linket, összedobtunk egy Normális csoport, normális embereknek

2018. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!