Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék még, hogy találja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még, hogy találjak magamnak egy párt?

Figyelt kérdés

Még nem volt sohasem párkapcsolatom és nem, nem azért akarok most, már mert ideje lenne meg már másoknak is van, hanem mert én akarok, igénylem egy másik ember társaságát (vannak barátaim de értitek, hogy értem, barát és barátnő nem ugyan az)

Igaziból teszek azért, hogy legyen. Elszoktunk járni bulizni meg kb 1 órát utazok minden nap suliba. Eleve BPen lakom/tanulok, itt sok az ember meg a lehetőség is de valahogy nem... Voltak már olyan lányok akik tetszettek és beszélgettem is velük minden nap és rengeteget. De kapcsolat nem lett belőle soha... Ismerkedem de kapcsolatig nem jutok el sose!

Igaziból normálisnak gondolom magamat, Rengeteg jó tulajdonságom van (nem nagyképűség csak akarom, hogy tudjátok nagyjából milyen vagyok) Tehát amit mondtak a lányok is akivel találkoztam meg a barátok: Kedves vagyok, vicces, érdeklődő,hűséges. Negatívnak én azt tartom, hogy csendesebb vagyok, nem nyílok meg könnyen és akárkinek. De ezt embere válogatja. Külsőleg nem tudom megmondani mi a baj, magát az ember másképp látja, ami talán taszító lehet, hogy nem vagyok valami magas és szemüveges vagyok. Viszont rengeteget sportoltam meg edzem is itthon ha tehetem.(csak szinten tartás nem ilyen lufi izom vagy koksz)

Szóval nem tudom mit rontok el? Mert beszélgetek mindig valakivel és jóban vagyok mindenkivel, hívnak buliba is ott is rengeteg új embert ismerek meg de valahogy nem alakul ki sose, hogy össze jönnénk. Miért?


18/F



2018. szept. 23. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Felnott parkapcsolatok...*
2018. szept. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Naaa, légy őszinte! Idegesít, hogy nincs párod.

De ez nem így megy. Majd lesz, ha minden stimmel. Tudod nekem a lányok régen hányszor mondták, hogy milyen aranyos, kedves vagyok.... Na meg a kedvencem az, amikor azt mondja, hogy ilyen pasit akar minden lány...... na ja, csak az a lány nem te vagy.... Akkora kamu dumások vannak, nehogy elhidd már.

Egyszer mikor valaki ezt mondja neked, akkor kérdezz vissza, hogy ő milyen pasit akar, ha meg egyezik azzal amit rád mond, akkor mi a kérdés?

2018. szept. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogyne idegesítene, nem is titkolom, mivel nem volt még igenis szeretnék már én is egy nőt az életembe akivel boldog lehetek.

Tudom, hogy sok van, beszélgettem sok lánnyal facen meg volt sok talim de valahogy sosem alakult ki a kapcsolat... Vannak hazudozók tudom.

Mindig beszélgetek velük miután vége van, és sokat is segített már, de velem mondjuk még nem történt ez a pont ilyet keresek amilyen te vagy csak nem téged... Furi

2018. szept. 24. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb biztos sikerülni fog csak idő kérdése én is ugyan ebbe a helyzetben vagyok csak lányként😂:) Próbálj olyannokal ismerkedni akik ugyan úgy kapcsolatot szeretnének.
2018. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, azért 18 évesen ne temesd magad.

Nekem anno kb. 20 lánnyal kellett randiznom, hogy legyen egy barátnőm, aztán többször nem is a netes randikból jött össze, hanem máshogy. Minél többet randizol, minél többet beszélgetsz emberekkel, annál dörzsöltebb leszel, nem kell félni, minden megoldódik. Van, akinek több, van akinek ez kevesebb idő, de akárhogy is, a saját éned értéke attól még nem csökken.

2018. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Juj, nagyon kedvesek vagytok, köszönöm :) Nem temetem, nem volt még semmi kapcsolatom, hogy temetném? :DD Csak várom már és szeretném :) Beszélgetek meg minden az megvan, csak nem tudok 1 ről a 2 re lépni és ez zavar :/
2018. szept. 24. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz, mert rágörcsölsz erre, túl kedves és túl illemtudó vagy velük szemben. Kell egy kis csibészség. Idő kell ehhez. Ha már randizol 50 nővel, és semmi nem jön össze, akkor is olyan tapasztalatod lesz már, hogy törvényszerűen lesz barátnőd. Ha besokallsz a sok elutasítástól, akkor kell egy kis szünetet hagyni. Fontos az, hogy tanulj minden esetből, gondold át mi volt a probléma, legközelebb meg ne kövesd el.
2018. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!