Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen árulkodojelek vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Milyen árulkodojelek vannak ha egy fiu bejön egy lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A suliban tetszik egy lány,viszont még köszönö viszonyban se vagyunk.Viszont egyik órán azt vettem eszre,hogy engem nezett tobbszor.Mondjuk én elöl ülök,lehet azért,vagy nemtudom.Összevagyunk vonva egy-egy órán,ezért remélem lassan megismerkedünk,de eleg keveset látjuk egymást.
2018. szept. 24. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
ha mosolyog rád akk nem vagy randa gyerek öcsi.
2018. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából én nem tartom magam rondának.Szerintem teljesen átlagos srác vagyok,csak néha van hogy előjönnek a pattanások,olyankor azért sokat ronditanak.
2018. szept. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!