Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak valakit, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak valakit, aki érdekel, akibe beleszeretek?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam szerelmes és igazából nem is tetszett még soha senki, nekem az emberek csak emberek és nincs akire azt mondanám, hogy húú ő mennyire tetszik mennyire más számomra mint a többi.

Meg az a reménytelen szerelmes típus sem vagyok, mert egyszer volt ugyan olyan, hogy valaki érdekelni kezdett, de amint kiderült, hogy ez egyoldalú, kiábrándultam.

De közben álmodozom arról, hogy majd egyszer lesz valaki akibe beleszeretek és ő is belém és boldogok leszünk egymással, be sem tudunk majd tellni egymással, stb...

De ennél tovább sosem jutok, hogy majd egyszer lesz.

Nem arra várok, hogy szerelem első látásra, de még olyan sincs, hogy bejön első látásra valaki. Mármint látom, hogy xy jól néz ki, majd vállat vonok, hogy hát ilyenre sikeredett és nem igazán érdekel...

Szóval nem is az van, hogy túl nagyok az elvárásaim, hogy legyen egy adonisz stb, mert eddig ez még mindig ugyanúgy hidegen hagyott mint minden más ebben a témában.

Miért lehet ez? A kapcsolat, a szerelem gondolata vonz, vágyom rá, testileg, lelkileg, de még sincs senki, aki érdekelne, hiába vagyok már bőven tinédzser korban...

Hogyan változtathatnék ezen? Hogy/hol találhatnék valakit, aki érdekel? Vagy soha nem is lesz senkim? Valakinek hasonló tapasztalat?


16/L



2018. júl. 14. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

"álmodozom arról, hogy majd egyszer lesz valaki akibe beleszeretek és ő is belém és boldogok leszünk egymással" -ez így jó, és így is lesz.

"Hogy találjak valakit, akibe beleszeretek?"

Ez nem így működik. A szerelem talál meg minket. A szerelem nagyobb nálunk.

2018. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet, hátha beléd szeretek. :)
2018. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerelem az nem olyan amit az ember csak úgy kíván és jön is az élet rendeli hozzád.
2018. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Testileg 16 évesen te ne vagyj kapcsolatra
2018. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudod, ez nem így működik sajnos. Nekem is nagyon sokáig csak reménytelen szerelmeim voltak, aztán amikor kb 1 évig nem tetszett senki és nem is kerestem senkit, jött egy srác, akivel elkezdtünk beszélgetni, éreztem, hogy tetszem neki, majd én is beleszerettem. Szóval, csak várj, nem kell kétségbeesetten keresni, jönni fog. (20L)
2018. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!