Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol lehet olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet olyan tini lányokkal ismerkedni, aki szeretik az idősebb pasikat? Az idősebbet huszonéves alatt értem.

Figyelt kérdés

Kérlek szépen normális válaszokat írjatok, és ne rosszindulatú megjegyzéseket mert azzal semmire sem megyünk! Így is épp elég negatíva a világ, legalább itt ne trolkodjuk meg marjuk szét egymást!

A normális és értelmes válaszokat előre is köszönöm!


2018. szept. 27. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Én ilyen vagyok, de csak a kérdező érdekel.

17/L

2018. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem minden lányt zavar a korkülönbség, én annó 23 évesen itt ismertem meg egy lányt aki akkor 13 volt. Nem kifejezetten az idősebbekre bukott, csak szimplán nem a korom volt neki a legfontosabb.
2018. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez itt a GYK nem várhatsz normális válaszokat legtöbbjüktől!!
2018. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Itt van valahol KicsiPufiésÉdesNapsi.
2018. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 Remélem, csak beszélgettél vele...


Kérdező, bulikban esetleg?

2018. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régen volt állítólag egy livingroom nevezetű szórakozóhely, ahova kimondottan tinik jártak. De úgy tudom már az megszünt. Nem tudom melyik szórakozóhelyek tini orientáltak, talán a ZP én régen oda jártam.
2018. szept. 27. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Na ez engem is érdekelne. 35/f
2018. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!