Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nyomulós ha idegennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korni10 kérdése:

Nagyon nyomulós ha idegennek a csipőjét megfogom egy bulin?

Figyelt kérdés

Nagyon nyomulósnam számit ha egy szórakozóhelyen tánc közben hátulról lassan közelítve majd derekát megfogva mozgunk együtt vele? Nem illik ilyet csinálni? Ha nem akkor mégis hogyan közelítsem

meg ha a zene üvölt?



2018. okt. 1. 23:07
 1/10 anonim válasza:
100%
Lány vagyok és többször is volt, hogy közelebb mentünk egymáshoz miközben táncoltunk. Szerintem nem nyomulós(nem vagyok bulizós)mert a többség azért megy bulizni, hogy jól szórakozzon, flörtöljön, jól érezze magát. Persze mértékkel. Ha megfogod a csípőjét azzal semmi gond nincs. Ha nem tetszik neki, jelezni fog, de viszont ne menj túl messzire. Ne sértsd meg a magánszféráját.
2018. okt. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
És a "közelebb mentünk egymáshoz"-ot úgy értem, hogy odasimultunk egymáshoz, nyakérintés, a fiú hátulról a pólómat is birizgálta a hasamnál.
2018. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A csípőjét megfoghatod, de lentebb ne vándoroljon a kezed.
2018. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én az ilyen fogdosásoknál szoktam szájbavagni az illetőt. De lehet van akinek bejön:D inkább menjel oda kérdezzd meg iszik e valamit vagy menjel szemből és akkor látod rajta hogy akarja e hogy vele táncolj..
2018. okt. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezd meg az illetőt, a következő zeneszámra felkérheted-e. Pont amiatt, amit a #4 válaszadó írt. Ráadásul az se volna túl jó, ha táncizás közben megkocogtatná a válladat egy hegyomlásnyi melák, hogy mit fűzögeted te az ő bébikéjét...

Szóval lény óvatos!!!

2018. okt. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy meg kellene kerdezni,de a zene olyan hangosan szol hogy uvolteni kellene hozza. A masik meg hogy a buli kozepen egy kisebb tomegben eleg benan nezne ki ha elesetalnek es elotte elkezdenek tancolni.
2018. okt. 2. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogd mrg a kezet akar. De fontos,h meg tudjon nezni : adj neki 5-10 masodpercet,h teljes alakban vegignezzen rajtad.


Ez szokott lenni a problema,h nem hagyjak,h megnezzem oket,pedig sokan bejonnenek es tancolnek veluk. De ido elott elszaladnak.


Nyomulj nyugodtan. Sosem szegyen a kezdemenyezes. En is szoktam nokent.


N

2018. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat! :)
2018. okt. 3. 06:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresd a szemkontaktust. Akivel összeszemezel, esetleg ,,elcsattan" egy félmosoly, ahhoz már oda tudsz menni. Nekem ez mindig bevált. És így üvölteni sem kell a fülébe, hogy akar-e táncolni, meg tapizni sem kell hátulról.
2018. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igaz,koszonom szeoen a tippeket,megfogadom oket! :D
2018. okt. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!