Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt irtam részegen egy idegenn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt irtam részegen egy idegennek, hogy azt akarom meztelen legyen, majd jozanon bocsánatot kértem es elkezdtem vele beszélgetni majd letiltotta az üzeneteket, párszor látom a városban, talán feltűnően bámulom nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Igazából csak arra vagyok kíváncsi hogy mások szemében ez nagyon szánalmasan hangzik? mert amugy nem rossz srác szval simán össze jönnék vele.

2017. nov. 8. 21:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 15 évesek vagyunk
2017. nov. 8. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ennyi idősen részeg vagy.
2017. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-szer csak
2017. nov. 8. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz hogy azt írtad neki. Beszélj vele ahogy tudsz, és felettesd el vele az egészet. Talán még össze is jöttök. Egyébkémt az én szememben ez nem lenne szánalmas. Én örülnék ha egy lány nekem ezt írná😀
2017. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nemár 15 évesen hova akarsz összejönni?
2017. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En megértem a helyzeted, de igy, hogy az, akinek írtál, sztem nem hiszi el, hogy részeg voltal es azért tiltott le, mert azt hiszi,m hogy egy perverz állat vagy... :’D


Beszélj vele őszintén az egészről, mondd el, hogy tényleg részeg voltal, viszont annyi igazság van a dologban, hogy tetszik neked, es hogy elmenne-e veled randira. Nem dől össze a világ, ha nemet mond, de mindenképp tisztázd vele személyesen.

2017. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az kiderult, hogy akinek irtal az srac. De Te? :) Csak remelem, hogy lany vagy...


Ha jo csaj vagy En orulnek egy ilyen uzenetnek!

Feltunoen ne bamuld, mar ugyis tudja, hogy bejossz neki szoval max menj oda hozza es mondd meg neki, hogy jozanon is latnad Ot meztelenul!

2017. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!