Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valaki aki hasonlóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki hasonlóan érez? 18 f

Figyelt kérdés
Szerintem nekem való lány nincs. Mindenki akit ismerek teljesen más mint akit én eltudnék képzelni... És most nagyon nem a külsőre gondolok, úgy érzem senkinek nincs olyan személyisége, amit szeretni tudnék, mindenki olyan átlagos, mintha futószalagot bámulnék. Csak az válaszoljon, aki egy kicsit érti mi a probléma. Esetleg megpróbálhatom bővebben elmondani, ha valakit majd érdekel.

2018. okt. 3. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a problémádat. Nálunk is minden lány annyira egyforma. Azt nem állítom, hogy ez alól nincsenek kivételek hisz természetesen vannak. Én is egy ilyen vagyok, de ezzekkel a lányokkal nem csak az a baj, hogy egyformák hanem, hogy nem tudják elfogadni, ha valaki más. Tehát én is pont ugyan úgy érzek, mint te. Nem is tudok jókat beszélgetni a korosztályommal pedig nagyon cserfes lány vagyok. De hidd el vannak kivètelek is.
2018. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, nem is úgy gondoltam, hogy mindenki 100% ugyan olyan azért.. De akkor se volt még egy lány sem akiben valami megfogott volna, nem tudom sajnos érthetően elmagyarázni.
2018. okt. 3. 20:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen az ami átlagos? És milyen az akit eltudnál képzelni?
2018. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem értem mire gondolsz. (És érdekelne bővebben is)/L
2018. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van
2018. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is kifejthetnéd, ha gondolod.

L

2018. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne számodra mi az átlagos és mit nem tapasztaltál egy lány esetében se. És mi lenne, ami meg fog valakiben.
2018. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy mire gondolsz. Én sem tartom magam átlagosnak, nem mintha annyira intelligens lennék vagy hasonló, csak egyszerűen nem találom a közös hangot senkivel. Ha gondolod, privátban kicsit kifejtheted ezt a dolgot. 18 /L
2018. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azert van mert senki nem mutat kulonosebbet mint amit masoknak is csak a felszint mutatjak. Ez nagyon unalmas mert igy tenyleg nm lesz erdekes egy lany sem. En igy vagyok ezzel
2018. okt. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen értelek. Voltak már kapcsolataim, mindegyik túl átlagos volt, már egy ideje nem is akarok többet, mert egyedül sokkal jobban érzem magam mint egy normál lánnyal, olyan módon érdekes amilyen nekem kellene meg nem sok van, ha van egyáltalán, ismerni meg egyet sem ismerek. :D
2018. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!