Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális szerintetek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek hogy megijedtem?

Figyelt kérdés

17 éces srác vagyok,eddig még nem volt barátnőm,de most eléggé alakulóban van valami az egyik lánnyal.(nem akarom elkiabàlni) na szóval eddig azt vártam hogy mikor lesz már végre barátnőm,de most kicsit megijedtem ettől az egésztől,félek nem lennék megfelelő számára stb..

Szerintetek normális ez az egész ? Tudom szégyen hogy nem volt még barátnőm ennyi idősen ,de hát ezt dobta a gép...


2018. okt. 7. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha "éces" srác vagy, akkor jogos, hogy megijedtél😯😂

Komolyra fordítva a szót, ez tök normális. Semmi nagy cucc nincs abban, hogy megijedsz egy kapcsolattól, és nem gáz, hogy ennyi idősen nem volt még barátnőd, teljesen jó korban vagy az első kapcsolathoz.😊

2018. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat koszi szepen a biztatast :),de sokan mar ilyenkor tul vannak egy jo par kapcsolaton..
2018. okt. 8. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!